x-kom hosting

Problem z dyskiem zew. Seagate

robi_4
utworzono
utworzono

Witam. Niedawno kupiłem dysk, zewnętrzny firmy Seagate ( adres Aukcji TU)

Więc go podłączyłem do zasilania, i podłączam do USB. Pojawia sie okienko, że znaleziono sprzęt i , że jest to USB Device czy jakoś tak. Ale wchodzę w mój komputer i nigdzi go nie ma, jest jakby niewidoczny. Sterowniki już instalowałem i nadal to samo. W menedżerze urządzeń również go wykrywa tylko, że nie ma on przydzielonych woluminów i nic o nim nie wiadomo. Proszę pomóżcie.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Dysk pewnie nie ma zrobionych partycji. Uruchom Panel sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Zarządzanie komputerem -> Dyski i woluminy -> kliknij w prawej dolnej części okna prawym przyciskiem "pasek" dysku na USB prawym przyciskiem myszy i wybierz formatuj :) Wybierzesz sobie później system plików i gotowe :)

Gość
komentarz
komentarz

A formatowałeś dysk??

Sory, nie zuwazyłem że ktoś już to napisał :\

robi_4
komentarz
komentarz

Ooo. Dzięki już działa nawet. Chciałem go sformatować lecz nie wiedziałem jak. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.