x-kom hosting

problem z obrazem

zubek34
utworzono
utworzono

Kupiłem sobie niedawno monitor lcd 19" i mam problem z rozdzielczością, preferowana rozdzielczość to 1280x 1024, ale przy takiej rozdzielczości na stronach internetowych po otwarciu zostają po bokach białe paski (po prostu nie ma tam juz tekstu) nie jest to monitor panoramiczny i nie wiem czy tak ma być, czy coś jest nie tak, tak samo wydaje mi się że mam mniejsze ikony i tekst niż w starym monitorze.

Proszę o szybką odpowiedź, z góry dzięki.

tazman
komentarz
komentarz

Monitor powinien dopasować się do odpowiedniej rozdzielczości jaką masz kartę grafiki ?

zubek34
komentarz
komentarz

gf fx5200

a i jescze jedno czy może to być wina formatu obrazu jaki jest u mnie 5:4 bo w innych monitach jest 4:3

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Strony internetowe są po prostu optymalizowane pod daną rozdzielczość i potem np. na takim Onecie zostają białe paski po bokach przy większych rozdzielkach... Być może o to Ci chodzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.