x-kom hosting

ogien na procesorze 89stopni przez 50 minut

psychol22
utworzono
utworzono

witam mam bardzo mocno podkręcony procesor chłodzenie pentagram freezon 100alcu i moje siostry odłaczyły mi wentylator na godzine bo nie chcacy wyrwały obudowe komputer sie włacza i chodzi jak mam spradzic czy nic nie popsuły prosze o szybka odpowiedz

arixmag
komentarz
komentarz

no po godzinie sie raczej nic nie powinno stac, poprostu poczekaj jak ostygnie procek podlacz ten wiatrak i tyle chyba jak beda jakies problemy pozniej to napisz

psychol22
komentarz
komentarz

no nic narazie sie nie dzieje włączyłem durny wiatrak i chłodzi temperatura teraz ma 36 stopni

Gość
komentarz
komentarz

Jak teraz jest ok, to nic się nie stało (możesz spać spokojnie :P) ;)

psychol22
komentarz
komentarz

haha i tak go zmieniam ale narazie musze sie wstrzymac zasilacz karta i ram i do tego procek licze ze taniej mi by było kupic jakiegos gotowca z allegro

Gość
komentarz
komentarz

Nie kupuj gotowców z allegro ;)

psychol22
komentarz
komentarz

powiedz mi czemu?? przecież tam jest wszystko opisane co to za różnica zasilacz tylko trzeba napisać zeby odjeli i wszystko

Kropacz
komentarz
komentarz

Mhm, najczesciej jest tak ze sprzedadza ci zestaw wart 600 zl za 2000 zl, albo dadza ci ekstra procek / dupna karte , zasilacz 750W firmy Codegen :F Nie oplaca sie!

mazur191
komentarz
komentarz

jezeli masz pentium d lub 4 to o ile wiem to przy 85c sam komputer powinien sie zamknąć

Baginiak
komentarz
komentarz
Mhm, najczesciej jest tak ze sprzedadza ci zestaw wart 600 zl za 2000 zl, albo dadza ci ekstra procek / dupna karte , zasilacz 750W firmy Codegen :F Nie oplaca sie!

chyba odwrotnie

psychol22
komentarz
komentarz

mam semprona 3200+ i mam wyłaczone cool and quit podkreconego z 1800 na 2,6

lesny1993
komentarz
komentarz

@psychol22 konkretnie na Allegro składają komputery które niezbyt ze sobą współgrają.

Tak jak napisano - dadzą Ci QUAD'a ze słabą grafą, niestabilną MoBo i tandetny zasilacz.

Pamiętaj - Komputer jest tak dobry jak jego najsłabszy podzespół :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.