x-kom hosting

GTX 280 GTX 260 czy HD4870?

audi_TT
utworzono
utworzono

Witam. Zdecydowałem się na E8600, ale nie wiem jescze którą z tych trzech kart graficznych: Radeon HD4870 GeForce GTX 280 czy GTX 260. Jak pisałem, kompa będę kupował za tydzień więc chciałem się dowiedzieć która z tych kart by pasowała do nowego kompa. Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Nie interesuje mnie SLI. Z góry dziękuję.

//nie ten dział

//przenoszę

//SebaSonido

aXE
komentarz
komentarz

GTX 280 jest najlepsza jak dotąd.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

z tych które wymieniłeś to zdecydowanie GTX 280 a nie 280GTX tak jak kolega napisał -.- grafika to nie samochód :P

jakbyś miał dodatkowe fundusze to zastanów się nad 4870x2 ;)

n31T
komentarz
komentarz

Wydajniejsza 4870x2 jest jakieś 100zł droższa od gtx280, więc warto się zastanowić nad nią. Jeśli jednak coś spośród tych kart, to wybrałbym hd4870, nie jest najwydajniejsza, lecz najbardziej opłaca się ją kupić.

NoVyKomp
komentarz
komentarz
Wydajniejsza 4870x2 jest jakieś 100zł droższa od gtx280, więc warto się zastanowić nad nią. Jeśli jednak coś spośród tych kart, to wybrałbym hd4870, nie jest najwydajniejsza, lecz najbardziej opłaca się ją kupić.

więcej niż 100 zł... jakieś 300 by było żeby nie kupować w noname'ach...

aXE
komentarz
komentarz
z tych które wymieniłeś to zdecydowanie GTX 280 a nie 280GTX tak jak kolega napisał -.- grafika to nie samochód tongue.gif

Przepraszam, już poprawiłem :)

A czy ten 4870x2 jest tak bardzo wydajniejszy to nie wiem...

Gość
komentarz
komentarz

Radeon HD4870x2 jest najwydajniejszą kartą dostępną na rynku (sporo wydajniejszą od GTX 280) ;)

Z tych co wymieniłeś brał bym GTX-a 280 :D

Gość
komentarz
komentarz

Z HD4870x2 to różnie bywa. W grach które nie wykorzystują 2 rdzeni wyraźnie ustępuje GTX 280. A nawet jeśli gra wykorzysta oba jajca to wydajność na pewno nie jest jakaś masakrycznie większa niż w GF'ie. Poza tym Geforce obsługuje Physx, niby nie potrzebny bajer na razie, ale kto wie w przyszłości.

NoVyKomp
komentarz
komentarz

w przyszłości to GTX 280 będzie niczym :) więc nie ma co tak gadać :)...

w tej chwili najmocniejszy jest 4870x2 a potem i wcale nie tak blisko jak to mówią GFowcy jest GTX 280...

banialuka1
komentarz
komentarz

hej. Miałem hd4870x2 i strasznie sie przegrzewala uniemozliwialo mi to granie w jakiekolwiek gry wiec karta zostala sprzedana i nie polecam, no chyba ze ktos zaopatrzy sie ObowoiązkowO w chlodzenie wodne tej karty, jestem za GTX 280 (mam monitor 22" i ta karta lepiej poprostu wypada w tych rozdzielczosciach) chociaz ostatnio natknąłem się na GTX 260 wyzej taktowanego od GTX 280 spórzcie sami ---->

http://cgi.ebay.co.uk/Asus-896MB-Nvidia-Ge...A1%7C240%3A1318

co Wy na to panowie? widzial ktos takie coś?

Gość
komentarz
komentarz

Ja też zamawiałem komputer z HD4870x2 i 3 wentylatory pomogły zachować odpowiednią temperaturę ;)

GTX 280 będzie do twojego sprzętu ("jak ulał" :D) , (jeżeli nie interesuje cię SLI) ;)

cod3r
komentarz
komentarz

Podobno GTX-y bardzo dużo prądu pobieraja ogolnie geforc-y biora duzo pradu ja do swojego Gainwarda 9600 gt musze tez podlaczac dodatkowa zasiłke :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.