x-kom hosting

Problem z kartą graficzna

Kenzo23
utworzono
utworzono

Witam mam problem z kartą graficzną kupiłem sobie karte graf Asus AH3450 pod AGP starą karte mam zintegrowaną i gdy podepne nową karte pod AGP i włoncze kompa to pika mi bios i pisze na monitorze cos takiego "You have conected the power cable to yoor video card please refer to the etting started guide for proper hardware instalation" noi nie włonczy mi sie komp dopiero jak ja wyciagne to sie włancza nie wiem co mam zrobic prosze was o pomoc z gory za wszystkie rady dzieki.

damib
komentarz
komentarz

podłączyć zasilanie do karty graficznej ;) to znaczy od zasilacza

Kenzo23
komentarz
komentarz

Na karcie jest wejscie pod kabel taki jak np sie pod dysk podpina lub pod naped tylko ze ten kabel jest za krutki zeby dostał do karty ;) chyba ze to ma byc jakis inny kabel???

Lipton
komentarz
komentarz

Na pewno jest to kabel typu Molex :)

Jak nie sięga, to kup za 6 zł rozgałęźnik, który wydłuży ten kabel.

http://www.allegro.pl/item477361633_rozgal...na_4_f_vat.html

W dodatku zyskasz 2 molexy :)

Kenzo23
komentarz
komentarz

Ooo własnie taki kabelek i jak wezne podepne go pod karte to wtedy bedzie mi działac? na płycie głownej mam chipset Via a karta jest Asus nie bedzie sie to gryzło?

Lipton
komentarz
komentarz

Jak podepniesz wszystko będzie działać :)

Nic nie będzie ze sobą kolidować.

Kenzo23
komentarz
komentarz

Aha ok dzieki Lipton kupie ta przejsciowke i podepne i mam nadzieje ze bedzie działac a gdzies tam wyczytalem ze jak sie ma zintegrowana i chce sie podpiąc inna karte to najpierw trzeba wyłonczyc tą zintegrowaną w biosie???

n31T
komentarz
komentarz
a gdzies tam wyczytalem ze jak sie ma zintegrowana i chce sie podpiąc inna karte to najpierw trzeba wyłonczyc tą zintegrowaną w biosie???

Tak, jeśli masz zintegrowaną grafikę, to trzeba ją wyłączyć w biosie.

Kenzo23
komentarz
komentarz

Aha no to teraz juz wszystko wiem dzieki chłopaki ze mi pomogliscie jak juz mi przyjdzie przejsciowka i wszystko zrobie to wam napisze czy działa.

Pozdrawiam Kenzo

Lipton
komentarz
komentarz

Niekoniecznie. Miałem płytę główną na chipsecie VIA, i po włożeniu karty w port AGP, sama się wyłączyła i zastartowała na karcioszce :)

Kenzo23
komentarz
komentarz

Tez musiałes podpiac takie zasilanie?

Lipton
komentarz
komentarz

Tak, wtedy miałem port AGP, ale to była karta X1650PRO DDR2.

Kenzo23
komentarz
komentarz

Chłopaki dzieki wielkie karta działa git :) jednak tej zintegrowanej nie trzeba było wyłanczac w biosie.

Mam problem z sterownikamikarta dyga ale jak wezne prubuje zainstalowac stery do karty to mi wyskakuje błąd i cos jest nie tak wiec potrzebuje najnowszych sterownikow gdy by ktos z was miał czas i poszukał mi sterow do tej karty był bym wdzieczny ja szukałem i nie moge znaleźć a musze je sciagnac nazwa karty itp są w pierwszym poscie tego tematu.

Kenzo23
komentarz
komentarz

Dzieki własnie sciagam te stery.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.