x-kom hosting

problem z hd3650

tomekk600
utworzono
utworzono

Dzis zamontowałem na ASrocku 4core dual sata2 ta karte od asusa (wersja top). Problem polega na tym ze nie chce sie właczyc ani ati tool ani zaden 3d mark. Na ati tool na pasku pierw pisze loading potem Core:-1.#J MHZ i to samo z memory. gdy klikam nie reaguje 3d mark wogóle nie odpala, ati tray tools dopiero po 5min i nie moge nawet krecic. robiłem formata próbowałem na catalystach i na omegach instalowałem najnowszy directx 9 nic nie pomaga. Ta karta jest na direkt 10.1 ale to chyba nie przeszkadza ze mam 9 nie?? (visty nie bede instalował) odczuwam wrazenie tak jakby coś broniłu dostepu do informacji o karcie obsługi jej.. wczesniej miałem karte na agp i wszystko było dobrze

...

gostek
komentarz
komentarz

w 3dmark do skrotu dodaj "- nosysteminfo" a z ati tools mam ten sam problem ;/

tomekk600
komentarz
komentarz

a czemu on nie moze pobrac informacji o systemie?? To wina płyty czy grafiki??

dodaje do exe i nic nie daje to

gostek
komentarz
komentarz

tez nie wiem....

"C:\Program Files\Futuremark\3DMark06\3DMark06.exe" -nosysteminfo

tak ma byc w skrocie jako adres

tomekk600
komentarz
komentarz

to jutro sprawdze bo juz dzisiaj mnie w domu nie ma a ati tool działa tylko nowy :D ściagnij z tąd:

http://www.softpedia.com/get/Tweak/Video-Tweak/ATITool.shtml

normalnie da sie krecic tylko temp jaka pokazuje świruje mam na mem 99oC

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.