x-kom hosting

Po zainstalowaniu nowego zasilacza,Problem z karta graficzna

maros1032
utworzono
utworzono

Podłączyłem nowy zasilacz.Wszystko było ok,ale po ok 20 minutach monitor zgasł , przeszedł w coś jakby w stan wstrzymania tyle ze bez wyjścia.Jak zrestuje kompa odrazu wszedł w ten "stan wstrzymania".Po kilka minutach włączyłem i sie włączył(pzedchwila własnie).Co mogło sie stać lub co sie dzieje.Pomocy

Jeśli zły dział to przepraszam

n31T
komentarz
komentarz

Co to za zasilacz i jaki miałeś poprzednio ?

maros1032
komentarz
komentarz

Teraz jest Mustang 450W wcześniej był Codegen 270W.Nie wiem jeszcze jak go zamontować w obudowie narazie stoi na na stołku obok kompa.Gdy komp stał w normanej pozycji właśnie wystepował problem.Jednak teraz połoźyłem komputer bokiem i cały czas działa od wczoraj.

n31T
komentarz
komentarz

Może masz uszkodzony / zakurzony port PCI-E lub AGP, wyjmij kartę, przeczyść styki.

Lipton
komentarz
komentarz

Napiszę tak zmieniłeś zasilacz z słabego na tragiczny...

damib
komentarz
komentarz

trzeba było najpierw się za pytać jaki zasilacz kupić... bo ten co masz to tragiczny jak napisał Lipton... proponuje wymianę jak najszybciej na coś markowego.

jaki masz sprzęt w ogóle?

maros1032
komentarz
komentarz

Komp tragiczny wogóle.Taki mi poradzili w sklepie.Komp stary bo niektóre częsci mają od 5/4 lat do 7

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.