x-kom hosting

Teorie spiskowe, związane z losowaniem nagród.

pol
utworzono
utworzono

Podajcie swoje teorie spiskowe związane z losowaniem nagród w konkursie. Nie zapominajcie przy tym, że to dział – humor.

onna
komentarz
komentarz

Teoria spiskowa ....

Ja uważam że cokolwiek tu nie wymyślicie to na pewno maczał w tym palce kolega Bizona :P

sitol
komentarz
komentarz

a więc spisek był taki że miseczka była pokazana z boku i dlatego tak długo mieszał żeby nas zmylić no i nie umiał znaleźć listka frogstera :D a resztę tak samo!! :D

mariuszek
komentarz
komentarz

e tam wg mnie wydrukowal sobie tylko karteczki z ich nickami tylko ze w kilku egzemplarzach :D i duzo latwiej bylo znalezc wybranca na kazde miejsce :P

Kamix
komentarz
komentarz

Wersja mariuszeszka jest bardzo prawdopodobna. A on chyba patrzył co losował tak mi się coś zdaje !

pol
komentarz
komentarz

Moja pierwsza teoria jest następująca:

Otóż na filmie widzimy tylko losującą rękę, która wyciąga los z pojemnika losującego. Po wyciągnięciu karteczki, ów ręka opuszcza na chwile kadr, ta chwila w zupełności wystarcza na podmianę wylosowanej karteczki na przygotowaną.

Kamix
komentarz
komentarz

Też to zauwarzyłem ! A i jeszcze widziałem na filmie karteczkę pućka która wystawała trochę z miseczki, a puciek wygrał !

Zastanawiające...

sitol
komentarz
komentarz

własnie strajkujemy nagród rółwnych chcemy :D:D

DoGeR
komentarz
komentarz

Według mnie bizon jest najgorszym adminem i wogóle chce wszystkich oszukać. Losuje tylko wybranych. Za mało kasy przelałem mu na konto żeby mnie wylosował :D:D :lol: :P

Fafu
komentarz
komentarz

DoGeR, już chyba lepiej kupić coś za własną kase niż mu łapówki dawać :P

DoGeR
komentarz
komentarz

Fafu, nie wiesz o jakiej kwocie mówimy :D:D W subwooferze głośników są bardzo ważne dokumenty :P

pol
komentarz
komentarz

Druga teoria.

Co z tego, że widzimy losowanie, jak na filmie nie dokładnie widać co zostało wylosowane. A w dodatku zaraz po losowaniu film się urywa, po czym mamy do dyspozycji same zdjęcia z wynikami, skąd mamy pewność że zdjęcia i film to, te same wyniki. :galy: :galy: :galy: :galy: :galy:

bizon11
komentarz
komentarz
Druga teoria.

Co z tego, że widzimy losowanie, jak na filmie nie dokładnie widać co zostało wylosowane. A w dodatku zaraz po losowaniu film się urywa, po czym mamy do dyspozycji same zdjęcia z wynikami, skąd mamy pewność że zdjęcia i film to, te same wyniki. :galy: :galy: :galy: :galy:

I tak byście nie przeczytali kto wygrał bo posiadam dość słabą cyfrówkę więc poleciłem koledze zrobić zdjęcie ;]

Tak samo było w poprzednim konkursie :P

Fafu, nie wiesz o jakiej kwocie mówimy :D:D W subwooferze głośników są bardzo ważne dokumenty :P

Doger musiałeś się wygadać... :D

Według mnie bizon jest najgorszym adminem

Dobrze wiedzieć :P Będę się starać być jeszcze gorszym :D

GoBi
komentarz
komentarz

hehehehehehe.... ja nie dałem łapówki a wygrałem... :))))) To był dla mnie szok ! ! !

Fafu
komentarz
komentarz

Moim zdaniem cokolwiek tu nie napiszecie to nic nie da bo nie będzie kolejnego losowania. :P

sitol
komentarz
komentarz

zgadzam się z fafu :D

bartox555
komentarz
komentarz

Oj Nie Grzeczny bizon11 :)

Nie Dał Mi Nagrody :P

ZEMSZCZE SIE Będzie To Zemsta Kujona :P(którym oczywiscie nie jestem :D)

TO BYŁO ZŁE :czytajto:

a tak przy okazji wiem ze odbiegam od tematu ale napisze może jedną ważną rzecz bo mysle ze nie powinno sie tego forum tak traktować :

Otóż Mój Kumpel davix jest zarejestrowany na tym forum jednak jak tam gdzie było Pomóż nam! O ile chcesz i masz czas no on napisał coś takiego ,,Czy Jak Mam Procesor AMD 64bit i plyte assrock to mi sie zblokuje komp jak podkręce??" i wywalili chyba admini ten post a pozniej jak z nim spotkałem się mówił takie rzeczy :

kur** te forum jest jebni**** nawet do jednej pier****** sprawy mi nie odpowiedzą a ten bizon11 to go stara nie kocha i rucha sie z innymi facetami a bizon11 jest hu**m

tak samo jak to cale forum [oczywiscie to ten davix powiedział BYŁY mój kumpel] a wiecie dlaczeego były kumpel bo jak skonczyl juz przeklinac na to forumpc to mu złapałem za szyje tak styłu walnełem go w brzuch i poszzedłem nic poważnego sie nie stało ale nikt nie bedzie obrazal tego fora :|

Fafu
komentarz
komentarz

bartox555, hehe :D ale bronisz forum :D :lol: :lol: :rotfl::rotfl: :rofl: :rofl:

:502: :505:

sitol
komentarz
komentarz

tak ma być :evil::D:D:D:D

[ Dodano: 2007-04-24, 08:39 ]

:503:

swidruxxx
komentarz
komentarz

bartox555, bez obrazy ale nie chce mi sie wierzyć w twoja historyjkę he he ale w sumie to temat z :lol: humorem he he :lol:

bartox555
komentarz
komentarz

a jednak bylo prawdziwe :)

davix to swinia nie myta zbanujcie go

nie to zebym prosil :)

ale kazdy kto obraza forumpc.pl jest h<cenzura>

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.