x-kom hosting

drugie konto w XP, pytanie o dostęp

3po3
utworzono
utworzono

Witam

Mam taki problemik. Ostatnio brat zaczął za bardzo rządzić się moim komputerem, zawsze używaliśmy jednego konta, administrator... Wczoraj jednak trochę przegiął noi założyłem mu drugie konto z ograniczeniami jako GOŚĆ. Nigdy nie dzieliłem komputera z drugim użytkownikiem i chciałem spytać was o jedną a dokładniej mówiąc o dwie rzeczy:

Czy jest jakiś programik dzięki któremu mogę ustalić do których folderów, plików 'GOŚĆ' ma dostęp ?

I jeszcze pytanie o przeglądanie stron www... Brat dość często chodzi na stronki xxx, używam programu Kaspersky Internet Security, ma on opcję blokady rodzicielskiej ale gdy ją aktywuję to działa zarówno na koncie GOŚCIA jak i na moim koncie jako administratora. Czy jest jakiś programik który rozwiązałby ten problem ?

Najlepiej jakby był to jeden programik którym mógłbym rozwiązać obydwa problemy...

Z góry dzięki :)

n31T
komentarz
komentarz

Pierwszy problem to klikasz prawym na przykład na dysk C i ustawiasz grupy użytkowników którzy mogą mieć dostęp do tych folderów.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.