x-kom hosting

Wykorzystanie procesora

Jokeer
utworzono
utworzono

Mam Intela E8400 włączone EIST i C1, ale mój procesor tak jakby w ogóle tego nie wykorzystuje. Nie mam uruchomionego żadnego programu, a w menadżerze urządzeń jest napisane, że wykorzystanie procesora jest cały czas na poziomie 50%-60%. Czy to nie za dużo? Proszę o odpowiedź.:)

n31T
komentarz
komentarz

Jeśli nic nie robisz na kompie to za duże jest zużycie.

mnichex
komentarz
komentarz

Zobacz w menedżerze zadań jaki proces pożera ci tyle procesora

JackassJGC
komentarz
komentarz

Przeskanuj kompa jaki dobrym antywirusem. Miałem podobny problem i mi zadziałało z tym, ze ja miałem ciągle 100% i nawet "mój komputer" się włączał 30 sekund.

Gość
komentarz
komentarz

W menedżerze zadań wyłącz wszystkie zbędne procesy i te uruchamiające się wraz ze startem systemu. Wyczyść rejestr jakimś programem typu ccleaner czy tuneup utilities po czym go zdefragmentuj w.w programami.

aXE
komentarz
komentarz

Menadżer Zadań :arrow: Procesy :arrow: Użycie pamięci :arrow: Użycie pamięci

I na samej górze jest pokazywana nazwa programu która najbardziej ciągnie z proca.

Jokeer
komentarz
komentarz

No niby najwięcej pamięci zżera firefox, ale jego przecież nie wyłączę ;P defragmentuje teraz dysk, zobaczymy czy to coś pomoże :) Jackass JGC co miałeś na myśli mówiąc "dobry antywirus"? Mam Avasta, zmienić na jakiegoś innego? Jaki będzie najlepszy?

mnichex
komentarz
komentarz

firefox może żreć tyle procesora np. jeśli masz jakiś banner załadowany na stronie.

a Avast! jest nie najlepszym antywirusem.

Najlepszy według mnie to Kaspersky, ale on jest płatny.

mnichex
komentarz
komentarz

Fah_Core_82.exe

co to za proces?

on ci ciągnie połowę mocy, tylko za co on jest odpowiedzialny? :o

aXE
komentarz
komentarz

Jokeer a kręciłeś może ostatnio proca ?

Jokeer
komentarz
komentarz

Nie, procesor nie jest kręcony, miałem zamiar to zrobic, ale właśnie chciałem zobaczyc czy wszysko jest OK z moim prockiem, a tu sie okazuje że nie za bardzo. Co mi radzicie zrobic?

mnichex
komentarz
komentarz

Spróbuj sie dowiedzieć, za co odpowiedzialny jest ten proces co tak ci procesor obciąża.

Jokeer
komentarz
komentarz

No właśnie próbowałem znaleźc coś w googlach na ten temat, ale nic nie ma, jest jedno forum angielskie ale tam się nie mogę jakoś odnaleśc ;P Może ktoś z Was będzie wiedział. Miał ktoś podobne problemy z czymś takim?

karx
komentarz
komentarz

Ja bym przeskanował mks vir'em komputer. Znajdziesz go wspisując w google. Nie trzeba go instalować.

Tak poza tym to mam taką samą tapete :) DBS i Budapeszt :)

Jokeer
komentarz
komentarz

To to jest Budapeszt? Myślałem, że Praga ;) Nikt nie wie za co jest odpowiedzialny ten proces?

JackassJGC
komentarz
komentarz

Ja przeskanowałem Avastem i problem zniknął. Choć wcale go nie uważam za najlepszego. Ale pomogło;p

Jokeer
komentarz
komentarz

Niestety nic nie pomogło :( Będę musiał zainstalować innego antyvirusa chyba. Może to coś da ;P

Jokeer
komentarz
komentarz

Dzięki, ale już problem się rozwiązał, to był jakiś plik związany z Far Crye'm 2, dokładnie z crackiem, usunąłem go i problem znikł. tylko, że gra teraz nie działa ;)

Ivo1982
komentarz
komentarz
Dzięki, ale już problem się rozwiązał, to był jakiś plik związany z Far Crye'm 2, dokładnie z crackiem, usunąłem go i problem znikł. tylko, że gra teraz nie działa ;)

Widze że jesteś całkiem sympatyczny, że na swoim stanie masz nielegalne gry lub oprogramowania :) pozdrawiam

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.