x-kom hosting

komp się wyłącza

m17essi
utworzono
utworzono

elo

dziś zakupiłem procesor athlon 6000+ 3000Mhz zużycie prądu to 125W i mam taki oto problem zamontowałem ten procesor(bios zaktualizowałem) i jak mi się już włączy komputer załaduje windows to po paru minutach komp się wyłącza, mój komp to płyta: Msi k9n sli 2f,grafika: geforce 7600gt, ram 2GB,1xhdd i 1x nagrywarka a zasilacz to : tracer 400W 4life/400HF, i czy to jest wina zasilacza , i jaki zasilacz powinien być do takiego sprzętu?

n31T
komentarz
komentarz

400W powinno uciągnąć spokojnie twój zestaw, jeśli masz możliwość to wsadź jakiś inny zasilacz, wtedy będziesz miał jasną sytuację.

m17essi
komentarz
komentarz

właśnie nie mam takiej możliwości, ale wsadziłem z powrotem starego procka athlon 3500+ 2200Mhz i wszystko działa dobrze

n31T
komentarz
komentarz

W takim razie ten zasilacz to totalna nędza... Zresztą znajduje się z tego co widzę na czarnej liście zasilaczy.

damib
komentarz
komentarz

zasilacz wymień bo mi takipłyte spalił :angry:

m17essi
komentarz
komentarz

zmieniłem zasilacz na ocz 500W rev.2 i dalej jest to samo tzn. komp się wyłącza , zwiększyłem napięcie w biosie to jak włączę fife , 3DMarka to wtedy się nie wyłącza ale jak już włączam mozille czy exploera to się wyłącza) CO robić? dzieje się tak na athlonie 6000, na 3500 wszystko jest w porządku.

asmodeuszz
komentarz
komentarz

Sprawdź Speedfanem temperatury.

m17essi
komentarz
komentarz

Temperatura była w granicach 30 stopni

mis456
komentarz
komentarz

Może jakiegoś wirusa masz? Przeskanuj czymś kompa

rafalluz
komentarz
komentarz

Ale po co właściwie zwiększałeś napięcie w BIOSie? I które? Podkręcałeś coś?

SkaterEskimosKubajj
komentarz
komentarz

Procesor sie przegrzewa dokrec porzadnie wiatraczek mi to zajolo 2 i pol godziny zanim doprze przykrecilem.Tak zeby wogule nie latał i jak pociągniesz to nie wypadł.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.