x-kom hosting

czy to wina grafy czy cos?

mati33277
utworzono
utworzono

Siemka mam kompa jego dane

GIGABYTE M61 PME-S2 - płyta główna

AMD Athlon 64x2 4450e BOX - procesor 2300MHz

aeneon pamięc ddr2 2048mb 800MHz

SAMSUNG 320GB SATAII 16MB dysk

ZOTAC Karta Graficzna GF 9500GT 512MB

I mam np grid,most wanted,terrorist takedown2 itp i chodzą te gry na ful detalach.Mam tesz gre gothic3 i jak np biegnę to mi tak zatrzyma na chwilke i moge isc dalej po chwili.

Gra oczywiscie chodzi na ful detalach ale gdy zmniejszyłem detale to jest tak samo.To jest wina mojego kompa czy tej gry.

Słyszałem,że ta gra posiada jeszcze jakies błędy i to może być to???

Gość
komentarz
komentarz

Gothic 3 ścina się nawet na najlepszym sprzęcie ;)

Mogą też być błędy, spróbuj dać na najniższe wymagania i zobacz czy tak będzie się działo :)

mati33277
komentarz
komentarz

dałem na najniższe i jest to samo to wiesz chyba to wina błędu moze dasz jakiegos patcha czy cos??

Lipton
komentarz
komentarz

9500GT na DDR3 czy DDR2 ?

Jeżeli na DDR2, to nie dziwie się, że się ścina na jakichkolwiek detalach.

damib
komentarz
komentarz

mnie się też czasem przycina na chwile gothic 3... a jeśli masz kartę z ddr2 tak jak pytał Lipton to się nie dziwie :)

mati33277
komentarz
komentarz

to co mam zmieniac karte graficzną na ddr3?????czy jak bo jusz nie wiem

mój kolega ma ge force 7300gt czy cos i mu działa bez przycinki.A jak sprawdzic czy ma sie ddr2 czy 3???

cod3r
komentarz
komentarz

Teraz jak kupuje sie karte graficzna to tylko na ddr3 bo ddr2 to sa stare pamieci taktowania ddr3 jest znacznie szybsze :)

mati33277
komentarz
komentarz

ale jak sprawdzic jaką sie ma pamięć ddr???

cod3r
komentarz
komentarz

Ściagnij se everest ultimate i tam masz specyfikacje sprzetu.A na pudełku od grafy nic nie masz -_- ?

Gość
komentarz
komentarz

Gothic 3 ma to do siebie że co chwilę doczytuje teren. Zainstaluj najnowszego patch'a, powinno trochę pomóc. Ale na w tej grze to płynności nie uzyskasz nawet na kompie z najwyższej półki.

mati33277
komentarz
komentarz

a skąd wzionsc tego patcha daj link

mistrz933
komentarz
komentarz

1. Patch może pomóc ale niekoniecznie.

2. Trudno samemu poszukać na google? http://www.idg.pl/ftp/gry_3711/Gothic.3.Patch.1.12.html - prosze.

3. Nie chcę być niemiły ale oczy bolą od błędów ort. :P

4. Sprawdzić jaką szynę pamięci ma karta możesz programem GPU-Z.

mati33277
komentarz
komentarz

poprostu chyba były błędy w grze bo wszystko dziła po przeinstalowaniu z innej płyty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.