x-kom hosting

"Sterownik obrazu przestal dzialac"...

adzio4221
utworzono
utworzono

Witam...,

mam taki wnerwiajacy problem...

kiedy gram w jakas gre np. wiedzmin to dosyc czesto dzieje sie tak ze zacina mi sie gierka, dzwiek z gry slychac a ekran czarny :angry:

po chwili gra sie odwiesza i moge grac dalej ale jak zminimalizuje to widac dymek z napisem: "Sterownik obrazu przestal dzialac ale odzyskal sprawnosc" czasem zdarza sie tak ze komp sie resetuje i slychac takie dziwne klikanie w glosnikach....

Co ja mam z tym %!@$%@# Zrobic zeby dzialalo jak trzeba? <_< dodam jeszcze ze ostatnio to jest bardzo uciazliwe...

co prawda podkrecilem karte (jezeli mozna to tak nazwac) wszedlem do ati catalyst control center i pobawilem sie troche "ati overdrive"

zmniejszylem tesz jakosc grafiki zeby mi sie gry nie ciely bo mam slaby sprzet..

taki sprzet:

AMD Athlon 4400+ 2.3GHz (podkrecony na 2.5GHz)

Karta grafczna: Asus EAH2600 (po "podkreceniu" Gpu = 800MHz & Taktowanie pamieci 595MHz)

zasilacz Codegen 300W - blagam juz mi nic o nim nie piszcie... <_<

z gory dzieki za pomoc... :D

P.S. jak w zlym dziale to sory...

gfh7x
komentarz
komentarz

Zmień taktowanie grafy na fabryczne. I jeżeli dalej będzie ten problem to zainstaluj jeszcze raz stery do grafy ;) Pozdr.

adzio4221
komentarz
komentarz

eh...

jak jest na fabrycznych to gry mi sie tna... :unsure:

szkoda ale dzieki... :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.