x-kom hosting

Rzucam Pomysł

bartox555
utworzono
utworzono

Rzucam Taki Pomysł :

Odpracuj Ostrzeżenie np : Masz warna za przeklinanie i np po 30 pomógł od tej pory co dostałeś zrób te 30 pomógł i wtedy admin zdejmie ci tego warna :)

Ja Tylko Rzucam Pomysł :)

Bo PRzecierz Trzeba Odpracować swoją reputacje

Jak Chce Admin Niech wywali te zdania które w tym temacie są nie potrzebne i przykleji jak niechce nie będe zmuszał

/Pisze sie RZucam :P

mcickx

Evil
komentarz
komentarz

Moim zdaniem to nie potrzebne. Bo jeśli ktoś na prawdę zasłużył na ostrzeżenie to je ma i po co zdejmować ?

swidruxxx
komentarz
komentarz

Evil, zgadzam sie z tobą ale jednak czasami ktoś bez namysłu napisze przekleństwo a nie jest tego świadomy(ja tak nie raz zrobiłem ale zdążyłem edytowac)

Gość
komentarz
komentarz

No wg. mnie jeśli chodzi o takie "lekkie wykroczenia" to nawet niezły pomysł żeby to się po parunastu pkt. "pomógł" kasowało, ale jeśli chodzi o warny za podawanie linków do pirackiego oprogramowania to jestem absolutnie przeciwny.

swidruxxx
komentarz
komentarz

mcickx, zgadzam sie z Tobą :D

Evil
komentarz
komentarz

Widać wszyscy mają prawie takie same zdanie :)

bartez
komentarz
komentarz

według mnie to nie potrzebne bo tak jak napisal Evil jak ktoś zdobył ostrzezenie to mu sie nalezy i trzeba od początku się pilnować ...

Fafu
komentarz
komentarz

Mi zdjęli warna za przeklinanie jak napisałem 3 poradniki ;] Ale zanim wpadłem na pomysł co napisać to troche minęło :P

Ale w sumie każdemu może się wymsknąć... Najlepiej jak admin założy cenzure! ;]

bizon11
komentarz
komentarz

Ja bym dał 2 możliwości pokuty - napisanie x ilości poradników lub zebranie 15 pomógł :)

Nie wiem co o tym myślicie :) Dlatego czekam na opinie :P

Ogólnie dobry pomysł ale na przyszłość swoje teksty wrzucaj do worda bo błędy zrobiłeś straszne...

Evil
komentarz
komentarz

a gdzie można te poradniki pobrac ?? :D

Fafu
komentarz
komentarz

Na www.forumpc.pl są.

Evil
komentarz
komentarz

:| Dokładniej ? O czym poradniki?

Fafu
komentarz
komentarz

Tutaj wpisz http://www.forumpc.pl/search.php :

Słowa kluczowe: [PORADNIK]

Autor: Fafu

i ci powinno znaleźć :P

FrogsterPL
komentarz
komentarz

15 pomógł zebrać jest stosunkowo łatwo - moim zdaniem zbyt łatwo, żeby ściągać za to warna.

Co do cenzury, też jestem przeciwny, bo takie systemy cenzury są mocno nieprecyzyjne i potrafią w środku wyrazu wstawić [cenzura].

Może po prostu za jakieś cięższe przewinienia warny zostawiać na zawsze, a za lżejsze zdejmować po jakimś okresie czasu?

onna
komentarz
komentarz

Zauważmy kto jest za pomysłem .... osoby które mają warny.

hmmm......

15 pomógł zebrać jest stosunkowo łatwo - moim zdaniem zbyt łatwo, żeby ściągać za to warna.

Zgadzam się ale z drugiej strony można dać szansę poprawy, ale jak ktoś dostał warna i naprawdę go to "zabolało" to następnego już nie zdobędzie.

Uważam że nie należy dawać takiej szansy każdemu, można sprawdzić jego wierność jako forumowicza i wyznaczyć ilość postów (i nie żadne 20 lub 50 tylko 200 lub 300)

i czas jaki jest wierny swemu forum (czyli nie świeżak tylko ktoś ze stażem) i wtedy dopiero zastanowić się nad zadaniem do wykonania.

tazman
komentarz
komentarz

Stosunkowo łatwo sie łamie regulamin, nadto by to naprawić trzeba coś więcej niż tylko skruchę!

Dlatego myślę że rozsądnie jest to raczej zostawić, ostrzeżenie coś oznacza, jakąś słabość do pewnych rzeczy, nadgorliwość i nie poszanowanie zadania innych.

Nie powinno być kasowania warn'ów, absolutnie!

onna
komentarz
komentarz

O i tym pięknym akcentem powinniśmy zakończyć ten temat :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.