x-kom hosting

montaż e8400 na dfi lant party dk p35...

s'Aint
utworzono
utworzono

Witam...doszedłem przy składaniu komputera do montażu procesora i czy możliwe że po prawidłowym położeniu (wycięcia i trójkąt na swoim miejscu) aby zapiąć dzwignię potrzeba dużej siły ?...

Kropacz
komentarz
komentarz

ja uzylem naprawde sporej sily by zamknac te dzwignie, takze nic sie nie boj ;P

Asvarox
komentarz
komentarz

jesli procesor jest dobrze wlozony to nie ma sie co obawiac, ale bez przesady takiej sily to az nie trzeba.

tymbark
komentarz
komentarz

człowieku a łeb to ci nie spuchł? jak wsadzałeś ten procesor

Asvarox
komentarz
komentarz

Jak Myslicie Czy Ten Procesor dobrze sie kreci

?

tymbark
komentarz
komentarz

tak uważam, że ten procesor się dobrze kręci ponieważ sam taki miałem tylko musisz do tego dobrac odpowiednią płyte.

Asvarox
komentarz
komentarz

na jakim mobo kreciles go (e8400) jakie max oc? i na jakim chlodzeniu??

tymbark
komentarz
komentarz

na płycie głównej ASUS P5K-E wi-fi codo max-oc to 5ghz. a co do chłodzenia to "wietnamczyk"

Gość
komentarz
komentarz
na płycie głównej ASUS P5K-E wi-fi codo max-oc to 5ghz.

Ty, a 7ghz to nie było? bez potwierdzenia to każdy może sobie tak pisać....

Baginiak
komentarz
komentarz

5 ghz???? dobre, daj mi namiary gdzie to wyczytales, albo napisz mi voltarze jakie w biose ustawiles to u kumpla sprobujemy bo on 3,8 nie moze przekroczyc

Gość
komentarz
komentarz
5 ghz???? dobre, daj mi namiary gdzie to wyczytales, albo napisz mi voltarze jakie w biose ustawiles to u kumpla sprobujemy bo on 3,8 nie moze przekroczyc

Jego ustawienia ci nie pomogą, nie ma dwóch tak samo kręcących się procków.

Gość
komentarz
komentarz

Bez potwierdzenia ciężko uwierzyć ale mój kolega podkręcił do 4,9 bez problemów.

Każdy "egzemplarz" kręci się inaczej ale do 4,0GHz spokojnie podkręcisz ( :D ) ;)

s'Aint
komentarz
komentarz

..ale ja tylko pytałem jak i czym stuknąć e8400 na dfi ,a tu sie taka dysputa widze zaczeła :-)..anyway,pisze z tej płyty z tym procem także wszystko ok,choć siły rzeczywiście mniej trzeba było niż aby wziąść 120 na ławce, na klatke :-)...dzięki za pomoc wszystkim tu,no i wcześniej tym co podpowiadali jaki zestaw by był z e8400 najlepszy..jakby co polecam do skopiowania : E 8400, DFI LAn Party P35 T2RS, Antec'ów nie było to wziąłem Sunbeam 3d Storm,lepsza blacha zdevcydowanie od Cooler Master (zostawiłem 2 x120), Scythe Ninja 2000 (Mugen jest mniejszy i latwiej by sie wpasował ale tez mniej wydajny,mniej heatpipów), Seagate 500GB, Corsair 550VX, Palit Sonic HD4870, Samsung sh-s223q,ADATA ddr2 2x2048 extreme...pozdrawiam , Piotr ps. aha byłbym zapomniał o tymbarku - fuck you,potatoe !...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.