x-kom hosting

Zasilacz?

Angolek
utworzono
utworzono

Mam duży problem chciałem uruchomić kompa i nic się nie dzieje oprócz wentylatora chodzącego na maxa na grafie.(czyli jak zawsze ale chodzi cały czas bez przerwy) Po prostu dno!! :( i teraz pytanie czy to wina zasiłki tak słabej? Dodam ze nic nie śmierdzi i nie widzę nic spalonego

//WłĄĄĄĄczyć

//Marecki306

n31T
komentarz
komentarz

Zasilacz jest za słaby.

Angolek
komentarz
komentarz

Ale chodził od 4 miechów i nic nie było,i nie rozumie czemu przy włonczeniu to się stało

falcon1984
komentarz
komentarz

Takiego kompa chcesz odpalić na zasilaczu 300W ? :blink:

Angolek
komentarz
komentarz

chodzi już od 4 miechów i gram w co popadnie i było dobrze.co mogło pójść się je... ???

Lewy12
komentarz
komentarz

Napewno zasilacz masz do wymieny to i tak cud że wytrzymał 4 miechy.

damib
komentarz
komentarz

stawiam na zasilacz za słaby na ten komputer a jeśli działał przez 4 mies. to miałeś szczęście że tak długo lub nie szczęście i coś się spaliło :mellow:

Angolek
komentarz
komentarz

Odłączyłem wszystko co bierze prąd i jest zbędne i komp się włączył ale pisze ze dysku nie ma :( ile procent dajecie ze się spalił???

rafalluz
komentarz
komentarz

Skoro działa, to teoretycznie się nie spalił. Ale sam widzisz, że ma za mało mocy do tego konfigu. Do tego kondensatorki pewnie już się wybrzuszają i nie znasz dnia ani godziny. Samo to, że się nie spalił, nie znaczy, że wszystko jest ok. Dobre 450W zasilanie sobie spokojnie poradzi.

Z wielkim naciskiem na DOBRE, modecom mc albo chieftec gps przynajmniej.

Angolek
komentarz
komentarz

Co myślicie o zasilaczach firmy BFG???

falcon1984
komentarz
komentarz

Możesz dać linka do niego ?

Gość
komentarz
komentarz

Na allegro tej formy są tylko GeForce GTX 260/280 ;)

Zasilacze nieznane :P

Gość
komentarz
komentarz

Ja bym tego zasilacza nie kupował

n31T
komentarz
komentarz

Są to dobre zasilacze.

Angolek
komentarz
komentarz

No dobra odpuszczę sobie tego BFG, brać Tagana czy Corsaira i jakiej mocy 500W??

Akahan
komentarz
komentarz

Corsair 520WHX będzie super do tego zestawu, albo Corsair 450WHX też by wystarczył, a dla minimalistów to 450W Chieftec, też starczy, a jednak trochę tańszy...

Angolek
komentarz
komentarz

a może być VX550W??? (trochę tańszy od 520WXH)Jak tak to czy on ma odpinane kable?

Gość
komentarz
komentarz

Możesz go brać, z pewnością wystarczy ;)

Znam osobę która ma te zasilacze taniej, jeżeli chcesz to napisz mi na PW a dam ci jego numer GG ;)

On ma Corsaira VX550W za 311zł na allegro 325zł :blink:

Angolek
komentarz
komentarz

On nie ma odpinanych kabli;/ lipa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.