x-kom hosting

AMD vs INTEL

Gość
utworzono
utworzono

Mysle o kupnie procesora C2D E5200 lub Athlona x2 6000+.

Procek glownie do gier... nie bd podkrecal bo jeszcze cos popsuje.

Ktory wg. Was powinienem wybrac?

cin3k14
komentarz
komentarz

ja posiadam intela i cały czas mysłałem ze amd to badziew ale sie myliłem ;p procesory sa tansze i maja taka sama lub lepsza wydajnosc niz intel dlatego proponuje amd ale poszukaj na necie jakis porównań obu tych procesorów

n31T
komentarz
komentarz

Jak kręcić nie będziesz to weź athlona, choć i tak uważam że lepiej wziąć e5200 i dobrze go wykręcić, nie jest to trudne, a e5200 kręci się dobrze.

Piotr1312
komentarz
komentarz

Lepiej wziąć e5200. W testach nawet nie podkręcony wypada lepiej od Athlona 6000+.

bartiii94
komentarz
komentarz

Zdecydowanie E5200 niedosyc ze jest lepszy to jeszcze tanszy!!!

Gość
komentarz
komentarz

bierz tego Dual Core pocisniesz go na lepszym chlodzeniu do 3,5ghz i jest tanszy, a po oc bedzie lepszy

jak AMD nie postara sie z seria K11 to ja zmieniam sprzet na Intela

mnichex
komentarz
komentarz

AMD przebijały wydajnością procesory 1 rdzeniowe Intela. Teraz bardziej Intel trzyma władzę.

Nie chcesz kręcić to raczej weź tego athlona, i do niego jakieś dobre chłodzenie, bo athlony ładnie się grzeją

ryszard36
komentarz
komentarz

Ja tam bym brał AMD, w ostatnich dwoch kompach miałem AMD, wiec moze jestem tylko przyzwyczajony...

Danonia
komentarz
komentarz

Zdecydowanie AMD :)

swirek
komentarz
komentarz

Zdecydowanie AMD smile.gif
Dlaczego?
Gość
komentarz
komentarz

Jesli bez OC to bym bral tez tego Athlona x2 6000+

Piotr1312
komentarz
komentarz
Jesli bez OC to bym bral tez tego Athlona x2 6000+
Nie chcesz kręcić to raczej weź tego athlona

Dlaczego? Bo ma wyższe taktowanie? Nie podkręcony e5200 jest wydajniejszy od 6000+ w większości testów.

bejkolczasty
komentarz
komentarz

AMD - Cena (lepsza)

Intel - Jakoś (lepsza lecz czasami nie koniecznie)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.