x-kom hosting

problem z grafika w grze

shycat
utworzono
utworzono

Witam, niedawno kupilem laptopa toshiba satellite u400. Zainstalowalem gre o nazwie Age of Mithology i co widze... grafika w grze "niekompletne", tzn. niektore elementy grafiki nie dzialaja, jak np mgla (fog of war), obiekty nie odkryte sa ciemniejsze, ale mgly, ktora podczas przesuwania sie jednostki powinna znikac - nie istnieje, instalowalem gre kilka razy i za kazdym razem to samo, gralem w ta gre (instalowana z tej samej cd - oryginalnej) i nie bylo zadnych problemow, pc-ta kupilem jakies 6 lat temu, ma karte graficzna GeForce 64 mb, natomiast w laptopie mam karte: Mobile Intel® 965 Express Chipset Family, 256 MB,

podczas reinstalacji systemu na laptopie wydaje mi sie, ze wgralem najnowsze sterowniki, ale czy najnowsze nie wiem - pobralem je ze strony producenta. W czym moze byc problem? Jestem w tej dziedzinie laikiem i kompletnie sie na tym nie znam, prosze o pomoc

Mag Magik
komentarz
komentarz

Efekty wizualne, jak np. mgła, cienie, przenikanie itp. mogą być związane z ustawieniami samej gry. Jeśli nie ma poszczególnych ustawień na przykład, dla: fog/mist -> mgła, czy shadow->cień itd. Zwiększ detale grze.

shycat
komentarz
komentarz

Detale w grze ustawione sa na max, nie ma tam opcji ustawiania cieni itp... mimo tego nadal nie ma mgly... :/

Mag Magik
komentarz
komentarz

Zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c

i jeśli to nic nie zmieni, poszukaj jeszcze innej wersji sterowników od karty graficznej.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.