x-kom hosting

Którą kartę graficzną

seven
utworzono
utworzono

Potrzebuję do komputera nowej katy graficznej bo aktualna (geforce 5200) jest uszkodzona.

Miałbym prośbę abyście pomogli mi coś wybrać z allegro za niewielkie pieniądze i nie musi być bardziej wydajna od poprzedniej. Aktualnie w zamian jest gf mx 440 i właściciel nie narzeka.

Zależy mi na gwarancji większej niż 1 miesiąc.

Znalazłem taką, czy będzie odpowiednia ?

http://www.allegro.pl/item473330148_fabryc...pciexpress.html

pł gł. asus a7v8x-x, athlon 2500, ram 512 mb, monitor lg 17 cali

Mag Magik
komentarz
komentarz

GF 5200 w ogóle jest też na PCI-E ??

Może udałoby wyrwać się RADEON 9500PRO

Mag Magik
komentarz
komentarz

Przecież 6200 to najgorsza karta z całej serii 6xxx. Radeon 9500Pro jest wydajniejszy.

Seven

moją propozycje znasz. Jak chcesz coś sam wybierać, to chociaż pod AGP (nie pod PCI-E).

Walkman
komentarz
komentarz

x700 jest bdb , ale do ceibie jest potrzebna karta na gp a nie na pci Express !!!

seven
komentarz
komentarz

Magic no ale tego radeona za bardzo nie mogę znaleźć na (kup teraz) no i z gwarancją większą niż 3 mc.

Pomózcie mi coś znaleźć na to agp w okolicach pięciu dych. Co by było w miarę odpowiednie.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Radeno 9550

choć w tym wypadku wyższy numer nie znaczy wyższej wydajności, bo ja bym wolał 9500PRO. Jakkolwiek ta karta lepsza jest od 6100, czy serii MX & FX (niekoniecznie całej serii). Ta jest pod AGP.

seven
komentarz
komentarz

Skoro o wiele lepsza to może skusze się na nią, tylko nie jestem pewien czy będzie współgrała z innymi podzespołami a szczególnie czy nie jest za słaby zasilacz codegen 300 w inne to:

AMD ATHLON XP 2500+

ASUS A7V8X-X KT400 U133

512 ram

ATX 300W CODEGEN USB

LG 17" EZFlatron T710PH

Mag Magik
komentarz
komentarz

Ten zasilacz to i przy MX440 nie jest bezpieczny.

xszyszy9x
komentarz
komentarz

U mnie na biurku leży radeon 9600 pro 256mb 128 bit jest jeszcze gwarancja na kilka miesięcy grałem na niej w dobre gierki. Moge dać na allegro dla bezpieczeństwa itd. co do ceny za 50zl mogę jak pogonić u mnie tylko się kurzy jezeli jestes zainteresowany napisz 3940425 - GG

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.