x-kom hosting

Pomóżcie wymienić karte graficzną

dreags18
utworzono
utworzono

Więc w tej chwili mam Radeona 9250 128DDR/64Bit i chciałbym wymienić tą karte na jakąś lepszą żeby chodziły mi dosyć przyzwoicie lepsze gry.

1.Pamieć ram: 1GB DDR

2.Nazwa i model płyty głównej: MSI K8MM-V (MS-7142)

3.Typ procesora AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3000+

4.Zasilacz Model:300x1 300W

W miarę możliwości chciałbym wydać na nową kartę od 100zł do 250zł

Aha jeszcze jak można sprawdzić tym mojego złącza na karty graficzne?

//Uważaj na ortografię w postach oraz tytułach tematów

//webber

Weacky
komentarz
komentarz

masz słaby zasilacz.

Szczerze to nie wystarczy w Twoim przypadku kupno tylko lepszej karty graficznej. Rozważ kupno nowego zestawu.

No ale jeśli koniecznie chcesz ulepszyć ten zestaw proponuję takie rozwiązanie:

zasilacz Mode Com MC-350 i karta PowerColor Radeon X1650Pro. Pamiętaj tylko, że nie poprawi to na tyle dostatecznie wydajności komputera, abyś swobodnie mógł grać na nim w nowe gry.

Gość
komentarz
komentarz

jakakolwiek wymiana sprzetu w tym zestawie ktory podales jest kompletnie nie oplacalna! Tu zostaje tylko wymiana calej "szkrzynki"

dreags18
komentarz
komentarz

Heh mówicie tak jakby było aż rak tragicznie niemówie że chce grać w Assasins Cred np na full detalach fakt niemam za dobrego sprzętu ale w tej chwili niestać mnie na wymiane na nowego kompa więc chce lepsza kartę żeby chociażby pograć w takie gry jak S.T.A.L.K.E.R czy Gothic 3.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.