x-kom hosting

Nie wyszukuje mi karty graficznej

Kosin
utworzono
utworzono

zrobiłem wczoraj pierwszy raz w życiu format dysku systemowego. muszę się pochwalić, że udało mi się to. xD ( wiem, że to nie sztuka, ale ja jestem leikiem. ) ale jednak mam problem:

zauważyłem, że z grafiką coś jest nie tak, nie płynnie chodzi mi grafika, nie mam jedynie 3 ustawienia rozdzielczości, zawiesza się no i generalnie wiem, że coś nie gra. wydaje mi się, że problem jest z kartą. nie instalowałem karty bo jej mi w ogóle nie wyszukuje. menadżer urządzeń -> "inne urządzenia- ????" domyślam się, że znaczy to, że nie jest zainstalowana. ale jak to zrobić kiedy mi jej nie wyszukuje w ogóle? Bardzo proszę o pomoc bo jest to naprawdę bardzo uciążliwe.

dane systemu : intel celeron 2,6 ghz 1,25 gb ram, płyta główna ASRock P4i65G

Bardzo proszę o pomoc!

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Jak masz zintegrowaną kartę graficzną, to musisz dograć sterowniki do chipsetu płyty głównej i potem sterowniki do karty graficznej.

Kosin
komentarz
komentarz

Intel Extreme Graphics 2. to jest karta graficzna. jednak nigdzie nie mogę znaleźć sterowników.. :/

Bardzo proszę o pomoc!

Gość
komentarz
komentarz

sciagnij GPU-Z i tam masz model

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.