x-kom hosting

instalacja dodatkowego dysku twardego

And111
utworzono
utworzono

Mam problemik z instalacja dodatkowego dysku twardego .

Po podlaczeniu ( ATA od dvd-rom-u ) , dysk pojawia się w Evereście (prawidłowo podaje nazwę itp) ale w Windows wcale go nie widać.

co robić ?

Pierwszy dysk to też jest na ATA .

JSF
komentarz
komentarz

Jeżeli jest to nowy dysk to najpierw musisz go podzielić na partycje. Dopiero wtedy będzie widziany w okienku Mój komputer.

Wpisz diskmgmt.msc w polu Uruchom menu Start. Otworzy się okno Zarządzania dyskami tam powinieneś go zobaczyć i mozez wprowadzić zmiany podział dysku itp.

nitro07
komentarz
komentarz

sprawdź ustawienie zworek

jeśli masz dwa dyski na jednej taśmie to jeden ustaw na master, a drugi na slave

And111
komentarz
komentarz

Jest to dysk z nagrywarki DVD z danymi z tejże nagrywarki .

Zworka wyjołem w taki sposób że jest na slave. Dysk jest podłaczony na oddzielnej taśmie .

JSF
komentarz
komentarz

Mogłeś od razu podać tę informację. Nagrywarki stacjonarne często korzystają z innego zapisu plików. Dlatego tych danych nie widzisz na PC.

And111
komentarz
komentarz

Danych nie widać ale i dysku nie widać w Windowsie . Czy jak zacznędzielić na partycje to wszystkie dane z dysku zostaną utracone ?

JSF
komentarz
komentarz

Tak.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.