x-kom hosting

Problem z grafiką na 8800 GTS

osa54
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem najprawdopodobniej z kartą graficzną

Gdy odpalam kompa wszystko ładnie i cacy się ładuje. Bez problemów

Jednak gdy uruchamiam obojętnie jaką grę i zaczynam grać obraz się psuje. Pojawiają się poziome kolorowe paski w wielu kolorach, w ogóle cała grafika gry pada. Dzieje się tak z każdą grą.

Zrobiłem kompletny format - nie pomogło

Zainstalowałem najnowsze sterowniki - nie pomogło

Karta graficzna jaką posiadam to Galaxy GForce 8800 GTS 512MB

Proszę was o pomoc

//zmień nazwę tematu bo KOSZ 

cycuac
komentarz
komentarz

Witam. Miałem podobny problem i powiem ci że nadal mam. Tutaj link do mojego tematu ( http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=63380&hl=8800 ). Karta odesłana była do serwisu, wróciła po 3 tygodniach, nie było żadnej informacji czy cokolwiek wymienili czy nie. Największy problem polega na tym że karta niby działa lecz nie tak jak powinna. Niebyło by problemu gdyby całkiem padła, a tak pewnie w seriwsie wsadzili, odpalili, działa to odesłali spowrotem. Teraz po raz drugi odesłałem do Agito, napisali że najprawdopodobniej zwrócą mi pieniądze. Pozyjemy zobaczymy.

Ps: Jak dostanę kasę to upatrzyłem już sobie GainWarda Golden Sample na Komputroniku.

:):):)

osa54
komentarz
komentarz

identyczny problem, co do "joty"

dziś zadzwonię do sklepu i popytam się co i jak

dzięki za pomoc xD

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.