x-kom hosting

Nivida GeForce 7300 GT 256MB Problem 3D

Uther268
utworzono
utworzono

Słuchajcie mam problem z ową kartą graficzną postaram sie opisać jak to było;p Otóż jakiś czas nie miałem monitora i podłączyłem komuter przez kabel TV do telewizora i użyłem go w zamian za monitor na jakiś czas. Na owym monitorze(telewizorze) nie działaly żadne programy,opcje i gry które wykorzystywaly opcje 3D. Myslalem ze to wina ze telewizor jest stary. Po kupnie nowego monitora zainstalowalem caly system od nowa po reinstalce systemu instalacji wszystkich sterowników itd itp chcialem odpalic gre która wykorzystuje 3D i dzialo sie tak samo jak wczesniej czyli Monitor zawiesza sie mysza tez a karta graficzna wydaje podobny dzwiek co pracujacy dysk twardy tyle ze troche inny a po tym caly komp sie resetuje. Wykonywałem testy 3D w DirectX. Testy wypadaly pomyslnie a gry i tak nie chcialy chulać.Nawet w panelu sterowania sterownika Nivida opcja wyrególowania 3D niechce chodzić dzieje sie to samo co w przypadku uruchomienia gry. Mysle ze siadl mi w karcie graficznej akcelerator 3D ale nie jestem pewien moze ktos mnie poprawi.

Mag Magik
komentarz
komentarz

Jeśli problem będzie taki sam, po zmianie sterowników, to pozostaje chyba już tylko oddanie karty na gwarancję.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.