x-kom hosting

Dobry akcelerator pobierania plików

Cojestzajete
utworzono
utworzono

Poszukuje tego co jest w temacie. Chce żeby działał na mozilli (flashget nie działa) i mógł pobierać wszystko ze strony( głównie MP3) znaczy że wszystkie linki ze strony wrzucał do ściągania naraz.

n31T
komentarz
komentarz

Jest wtyczka do mozilli Downthemall, która służy za akcelerator pobierania.

Cojestzajete
komentarz
komentarz

Andziorka tamten to ja mam. Jakbym nie sprawdzał na dobrychprogramach to bym tu nie robił tematu. pokazany przez Ciebie program działa tylko na eksplorerze a on podczas próby włączenia pobierania się wyłacza z powodo jakiegoś błędu. i miałem tak na kilku kompach.( flashget też tak robił ale to co innego bo ja chcę na mozille albo na chroma ostatecznie). A dodam że po prostu uważam że osobny program do tego celu będzie lepszy.

Gość
komentarz
komentarz

Zainstaluj Firefoxa(jeśli już masz) to możesz korzystać z DAP( z tego co podała Andziorka) :)

Cojestzajete
komentarz
komentarz

Dobra już mam. Trzeba było włączyć od nowa foxa. No Andziorka miałaś racje. Wybaczysz mi? :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.