x-kom hosting

Jaki procesor do płyty ASUS P5LD2-FM/S

Kobra78
utworzono
utworzono

Posiadam płytę główną ASUS P5LD2-FM/S w parametrach płyty odnośnie procesora jest tak: LGA775 socket for Pentium® D / Pentium® 4 / Celeron® D Processors

Intel EM64T / EIST / Hyper-Threading Technology

New power design supports Intel next generation 04B/04A & 05B/05A CPU

*Only PCB R2.0(or higher) support Intel® Core™2 processor ( nie wiem co to oznacza????)

I zastanawiam się czy mogę tu włożyć procesor Intel Core 2 Duo E6300 1.86 GHz, 2 MB Cache, magistrala 1066

FSB płyty 1066/800/533 MHz

Proszę o fachową radę.

kuba-ce
komentarz
komentarz

Oczywiście że przypasi

swirek
komentarz
komentarz

Posiadam płytę główną ASUS P5LD2-FM/S

I zastanawiam się czy mogę tu włożyć procesor Intel Core 2 Duo E6300 1.86 GHz, 2 MB Cache, magistrala 1066

*Only PCB R2.0(or higher) support Intel® Core™2 processor ( nie wiem co to oznacza????)
Tu masz odpowiedz. Jesli masz rewizje plyty 2.0 lub wyzsza to obsluguje ona procki C2D w tym E6300.
Kobra78
komentarz
komentarz
Tu masz odpowiedz. Jesli masz rewizje plyty 2.0 lub wyzsza to obsluguje ona procki C2D w tym E6300.

Dzięki wielkie za info.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.