x-kom hosting

Czy to będzie grało

Ja wiem a ty nie
utworzono
utworzono

Aktualnie mam Karte graficzną :Radeon 9550 i płytę główną : AsRock K8 Comboz-Z.

Przez tą kartę nie mogę spać. :blink: Czy opłacało mi by się kupić kartę :Radeon 3650 na pół roku (planuję renowację całego kompa) i czy będzie ona chodziła???

maateoo18
komentarz
komentarz

Od tego czy bedzie chodziła zalezy czy masz złącze odpowiednie. Teraz pewnie masz AGP, jeśli kupisz tą kartę pod AGP to powinna działać, pytanie tylko jak. Tu kłania się ilość Twojego RAMu, procesor, no i zasilacz zdoła zasilić tę kartę.

Ja w tym opłacalności nie widzę...

Ja wiem a ty nie
komentarz
komentarz

Zasilacz : 450 wat

Procek: Althon 2800+

Ram : 1gb

To jeżeli ta karta nie jest opłacalna to prosiłbym o coś bardziej opłacalnego :)

Lipton
komentarz
komentarz

Do tego proca szukaj kart takich jak 7300GT DDR3, 7600GS DDR3, tyle, że są to karty, które kosztują ponad 200 zł. Jeżeli chcesz za pół roku modernizować kompa to nie opłaca się tych kart kupować.

Ja wiem a ty nie
komentarz
komentarz

Przy zmianie tych kart z radka na nvidie należy tylko odinstalować sterowniki radka i zainstalować nvidii??? :blink:

maateoo18
komentarz
komentarz

No raczej, i przeinstalować DirectX. ale to chyba najmniejszy problem bo nie liczac ściagania (tego wszedzie pełno z gazetkami różnymi, czy nawet może dostaniesz z kartą jak kupisz wersję BOX) to 5 minut roboty z konfigurowaniem czy ma sie nastawić na wydajnosc jakość, wygładzanie krawedzi itd. Jeśli nie bedziesz sie tym bawił to 3 min roboty ze sterownikami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.