x-kom hosting

Jaki dysk zew. 1TB na e-sata?

renderman
utworzono
utworzono

Witam

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem dysku zew. ( e-sata lub firewire ). Dysk docelowo ma służyć do archiwizacji projektów graficznych, więc nie musi osiągać ogromnych prędkości ale co najważniejsze ma być możliwie jak najbardziej niezawodny i cichy. Do wydania mam ok. 600 zł i w obecnej chwili zastanawiam się pomiędzy dwoma modelami, aczkolwiek może jest jeszcze coś godnego uwagi...

http://www.skapiec.pl/site/cat/8/comp/250850

http://www.skapiec.pl/site/cat/8/comp/374100

Z góry dzięki za wszelkie uwagi :)

kuba-ce
komentarz
komentarz

WD bardzo dobry ;)

Caviar 1000gb tutaj taniej nawet ;P

renderman
komentarz
komentarz

tyle ze na usb :( dysk chcialbym podlaczyc do pc na esata a do maca na fire wire jako time machine, więc niestety usb odpada. Poki co na innych forach ludzie skłaniają się ku WD. Nikt nawet nie wspomniał o dysku seagate

Cojestzajete
komentarz
komentarz

Też chciałem kupić cos podobnego ale chciałbym usłyszeć od użytkowników jak sie sprawuje taki dysk?

JakG83
komentarz
komentarz

Caviar najtaniej tutaj :)CAVIAR 1000GB WDH1U10000E 7200 16MB ZEW

Zobacz także TOSHIBA 1TB 3,5" USB ZEW ALUMINIUM. Wielkiej różnicy między Caviar a Seagate nie ma i nie zobaczysz/usłyszysz obie firmy produkują dobre dyski wew/zew więc pewnie pozostanie ci kwestia ceny lub wyglądu :)

nakon
komentarz
komentarz

JakG83 poczytaj wcześniejsze posty. Autor tego tematu chce złącze esata, a nie USB!!!!

renderman
komentarz
komentarz

co do samych marek, WD czy Seagate to fakt obie są jak najbardziej w porządku aczkolwiek znając życie czasami zdarzają się mniej lub bardziej zachwalane/wadliwe serie dysków więc chciałem poznać opinie faktycznych użytkowników tych dysków. Poki co o dyskach seagate nikt się nie wypowiadał, a to z prostej przyczyny - każdy miał WD :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.