x-kom hosting

oplaca sie?

ReaveN
utworzono
utworzono

oplaca sie wydawac kase na 2 karte graficzna (w tym przypadku GF 9600GT) i robic SLI? czy lepiej juz wydac na lepsza karte?

n31T
komentarz
komentarz

Lepiej kupić wydajniejszą kartę, karty na SLI nie działają 2x, tylko jakieś 1,5x. Tak czy owak uważam że lepiej kupić jakiegoś radka 4870.

kuba-ce
komentarz
komentarz

Lepiej kupić HD4870 ;) będzie wydajniej i będzie żarło mniej prądu ;)

Posiadam takiego ASUS Radeon Hd4870 i jest naprawdę kozacka karta ;)

Lipton
komentarz
komentarz

No ja bym się tu spierał, czy zakup HD4870 będzie bardziej opłacalny.

Widziałem testy 9600GT SLI i naprawdę karta spisywała się podobnie jak 8800GT x2. Kupujemy 2 karty 9600GT od MSI kręcimy je mocno i mamy wydajność dwóch 9600GT o 5-10% większą niż HD4870. Tylko właśnie minusy tego SLI są takie, nie każda gra wspiera tą technologie, szczególnie stary gry, po drugie większe zużycie prądu, po trzecie karty mają dość duże chłodzenia i zablokują szyny PCI i pogorszą obieg powietrza w obudowie. Musisz sam zdecydować co będzie lepsze.

Gość
komentarz
komentarz

ja bym bral HD4870 ;) mniej pradu zabiera i nie ma sie pieca z komputera

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.