x-kom hosting

Co kupić zamiast SAMSUNG HM060II

baltin
utworzono
utworzono

Witam, mój dysk SAMSUNG HM060II padł ostatecznie na laptopie Aristo Smart 440.

Czy mozecie polecić konkretny model, który z powodzeniem zastąpi poprzedni dysk? Nie oczekuję super wydajności, miło, żeby był tani i w miarę cichy:) Wielkość pewnie ok 100gb - żeby się opłacało. Seagate cały czas są godne polecenia?

Na co patrzeć?

Rozmiar: 2.5"

Interfejs: SATA

Coś jeszcze?

Pozdrawiam!

kuba-ce
komentarz
komentarz

Przykra wiadomość ;) Samsung będzie najcichszy ;) Więc jeśli się nie zraziłeś to :

Samsung 160gb HM160HI

A jak się zraziłeś to dobry Segate:

SEAGATE 120gb 2,5"

Lub droższy WD:

Caviar 120gb 2,5"

baltin
komentarz
komentarz
Przykra wiadomość ;) Samsung będzie najcichszy ;) Więc jeśli się nie zraziłeś to :

Samsung 160gb HM160HI

A jak się zraziłeś to dobry Segate:

SEAGATE 120gb 2,5"

Lub droższy WD:

Caviar 120gb 2,5"

Nahh, ja do Samsunga absolutnie nic nie mam - to raczej wina kiepskiej higieny użytkowania kompa;) A skoro ma 3 lata gwarancji, to nie ma żadnego problemu - tylko co on taki tani?!

PS. Rozumiem, że "Samsung SpinPoint M5 HM250JI (2,5", 250GB, 8MB, SATA/150)" to to samo, tylko, że większe? Do tego się skłaniam:)

kuba-ce
komentarz
komentarz

Bo dyski nie są takie strasznie drogie jak kiedyś :) Tak to samo ;)

baltin
komentarz
komentarz
Bo dyski nie są takie strasznie drogie jak kiedyś :)

miałem na myśli - z jakiego powodu ten Samsung jest tak tani w porónaniu do innych o tych samych parametrach/wielkości:P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.