x-kom hosting

Który lepszy monitor?

jadzka21
utworzono
utworzono

Witam,

chciałabym prosić Was o pomoc w wyborze monitora. Mój stary jest już zupełnie nie na chodzie i chciałabym znaleźć coś fajnego. W zasadzie nie mam jakiś wielkich wymagań , co do monitora, ale mam pare cech, które by mnie interesowąły.

Zważywszy, że dużo czasu spędzam przy kompie chciałabym, żeby miał w miare rozsądny kontrast i jeszcze odpowiednią jasność. No i cena . Jak zawsze jak najniższa. Znalazłam sobie dwa monitory na allegro , które by mnie interesowały i zastanawiam się czy są dobre. Może macie jakieś wrażenia i przemyślenia na ich temat, bo może już jesteście szcześliwymi ich posiadaczami.

A oto i te monitorki :

http://www.allegro.pl/item186744175_nowe_1...vat_tanio_.html

http://www.allegro.pl/item184825749_beline..._najtaniej.html

Pozdrawiam

jadźka

zeniTh
komentarz
komentarz

ten belinea 100% lepszy od tegodrugiego

polecam BELINEE

Gość
komentarz
komentarz

Zdecydowanie Belinea.

jadzka21
komentarz
komentarz

Hej,

dzięki za doradzanie:) tu i owdzie po forach sobie popisalam i faktycznie wszyscy mowia ze belinea lepsza. teraz to tylko kwestia ceny - normalnie rozmach cenowy jest wielki. Zastanawiam sie gdzie moglabym najtaniej kupic. Na allegro widzialam ze sklep CNT ma fajne ceny, no ale moze znacie inne miejsca gdzie jest taniej?

zeniTh
komentarz
komentarz

www.apollo.pl

grzeg16
komentarz
komentarz

Jeśli miałbym polecać to: 19" LG Flatron l194WT-SF.

epiotrek
komentarz
komentarz

Z tych dwóch to bym brał Belinee... choć sam jakiś rok temu kupiłem za 600 zł poleasingowego 22 calowego Neca i nie narzekam :D

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.