x-kom hosting

problem z grafiką

dziew93
utworzono
utworzono

No więc problem polega na tym jak przesuwam w folderach w przeglądarce na dól to idzie ale z takimi falkami(jak by sie zacinało)i to bardzo powoli jest to bardzo irytujące powiem szczerze że wolała bym żeby to szlo płynnie jak to wyłączyć bo uważam ze jest to w ustawieniach poniewaz mam nowy komputer wiec grafika na pewne nie .Proszę o pomoc

komputerowiec?
komentarz
komentarz

Prosze podaj konfiguracje komputera oraz na jakim systemie operacyjnym pracujesz

falcon1984
komentarz
komentarz

Jaka karta graficzna ?

Sterownik i DX9 zainstalowane ?

dzarek1410
komentarz
komentarz

tak jak powyzej a jak nie to moim zdaniem musisz sie pobawic w ustawieniach karty to znaczy odswiezanie i rozdzielczosc ustaw na maksa i sproboj jak nie to bedziemy dalej myslec

KADEK
komentarz
komentarz

Zainstaluj wszystkie najnowsze sterowniki ^_^

kfasny
komentarz
komentarz

na 99% musisz zainstalować NET framework - masz pewnie stara wersje 1.0

dziew93
komentarz
komentarz

dzieki bardzo za odpowiedzi a wiec direx chyba nie jest zainstalowany ale o to sie postaram a komputer mam taki

procesor E7200 64 Bit

plyta glowna asus P5K/EEPU

karta graficzna gigabyte gf 9600GT

i chyba to wystarczy

a tak jak cos to nie wiem gdzie w ustawieniach i w grafice szperać (jestm ''nieobeznana'' dziewczyna) wiec nie wiem

i taka prośba czy mogli byście mi pomoc?i opisac co mam robić

no wiec procesor mam E7200 grafike Gigabyte GF9600GT mam chyba zainstalowane dX 9 ale na dal nic nie daje co robić?

kfasny
komentarz
komentarz

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&amp...T+Framework+2.0

zainstaluj ten program. jest tez wersja 3.5 ale u mnie są z nią jakieś problemy... dlatego ja osobiście polecam wersje 2.0 bo miałem ten sam błąd wcześniej...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.