x-kom hosting

[Rozwiązany] iPhone 3G

Bastian
utworzono
utworzono

Powiedzcie mi, czy opłaca mi się kupić tego iPhone-a na handel :?: (w sensie że kupić tanio sprzedać drogo :cwaniak: ). Pytam o radę bo niechcę żeby było że go kupię a potem nie będę mógł go opchnąć.

Link do aukcji.

http://allegro.pl/item477519600_super_iphone_16gb.html

n31T
komentarz
komentarz

O ile byś coś zarobił w ogóle to jakieś max 50zł... Na allegro na licytacjach schodzą one za 1100-1200~

komputerowiec?
komentarz
komentarz

reasumując wypowiedz sheo jest to poprostu normalna cena za ten sprzet i myśle ze latwiej stracic niz zyskac w tym przypadku

cod3r
komentarz
komentarz

tak łatwiej na tym stracic i te I-Phony co wyszły na polske sa najgorsza seria z mnóstwem błędow tak ze nie polecam ;/

Bastian
komentarz
komentarz

Dzięki za rady, mogłem mieć to dziadostwo za tysiaka, i myślałem że jak to kupię to zarobię ze 2 stówki.

tak łatwiej na tym stracic i te I-Phony co wyszły na polske sa najgorsza seria z mnóstwem błędow tak ze nie polecam ;/

Jak zawsze, wszelkie śmiecie do polski się wysyła bo polak głupi wszystko kupi.

Sonido
komentarz
komentarz
tak łatwiej na tym stracic i te I-Phony co wyszły na polske sa najgorsza seria z mnóstwem błędow tak ze nie polecam ;/

Nie zgodzę się z tym, bo tu nie chodzi o samego iPhone'a, bo wszędzie są takie same, różnić się mogą jedynie wyprodukowanymi seriami. Błędy i ewentualne problemy (wyrzucanie z Safari, zwiechy) są powodowane głównie z winy softu, który z miesiąca na miesiąc się poprawia. Już nie długo ma wyjść nowy firmware 2.2.

Gość
komentarz
komentarz

Ja uważam tak - najpierw znajdź na niego klienta, jak będzie opłacalne to kupisz i sprzedasz. Ja np. sprzedałem swojego w810i za 450zł w moim mieście gdzie na allegro nowe z Polski kosztowały 430zł.

Bastian
komentarz
komentarz

Dobra dałem se spokój, dzięki za rady :) .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.