x-kom hosting

Zmiana nazwy zdjęć

MasterSajo
utworzono
utworzono

Witam Serdecznie!!!

Pisze na forum ponieważ mam taki mały problem bo mam bardzo dużo zdjęć na komputerze w różnych folderach a chciałbym mieć te zdjęcia w jednym folderze wszystkie tylko że musiałbym zmienić ich nazwy najlepiej na numerki po kolei ale nie wiem czy jest jakiś taki program żeby coś takiego zrobić czy możecie mi pomóc????

Gość
komentarz
komentarz

A spróbuj zaznaczyć wszystko i w jednym wpisać np. 1 a na innych chyba powinno być po kolei. Spróbuj.

Gość
komentarz
komentarz

Nie nie można tak...

Lucider
komentarz
komentarz
Nie nie można tak...

Owszem można, zaznacza się wszystkie zdjęcia, wciśka F2 i wpisuje się nazwę, a system sam dołoży nawias z numerkiem do nazw reszty plików.

Jeżeli chcesz to jednak zrobić inaczej, to istnieje program XnView, za którego pomocą możesz masowo zmieniać nazwy wielu plików.

Gość
komentarz
komentarz
Owszem można, zaznacza się wszystkie zdjęcia, wciśka F2 i wpisuje się nazwę, a system sam dołoży nawias z numerkiem do nazw reszty plików.

Niekoniecznie F2. Można też PPM i Zmień nazwę :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.