x-kom hosting

iPod Touch oraz inne modele

kamil1114
komentarz
komentarz

Znalazłem stronę ( http://blog.khron.net/2007/10/13/sennheise...00_vs_podrobki/ ) na której są opisane różnice miedzy podróbkami , a oryginałami. A swoją drogą ciekawe czemu akurat ten model podrabiają w takich ilościach. Może bardzo prosto jest je podrobić.

Sonido
komentarz
komentarz

Wiesz, aby obudowa byłą identyczna. Jakość dźwięku odczujesz dopiero jak je podepniesz pod odtwarzacz, a wtedy jest już po ptakach, bo produkt kupiłeś i rozpakowałeś. Trzeba poczytać komentarze, tych który już je kupili (mowa o allegro).

Duban
komentarz
komentarz

Stają się popularna tak ja k to się stało z EPkami ;)

kamil1114
komentarz
komentarz

A co sądzicie o proporcjach jakość/cena ? Opłaca się je kupić ?

Sonido
komentarz
komentarz

Moim zdaniem najpierw powinieneś sprawdzić te Apple, dla mnie wystarczają i ładnie grają. Choć napewno jakieś dokanałówki z wooferem były by lepsze. Jak masz kasę to można brać. Tu chyba najlepsze będą Seenheiser.

kamil1114
komentarz
komentarz

A te oryginalne od Apple mają głęboki bass ? Chodzi mi o to żebym sie nie zawiódł na jakości muzyki. Jak sie sprawuje procesor dźwięku w Ipodzie touchu ?

Sonido
komentarz
komentarz

Jest ok. 20 ustawień equalizera i jest tam opcja głęboki bass, więc jakby go zabrakło to można go ustawić. Ja używam Więcej sporanów, bo głównie słucham muzyki vocalnej, czy to vocal, funky house albo hip-hop. Dla mnie na tym ustawieniu gra najładniej.

Duban
komentarz
komentarz

Ja do HH potrzebuję bass, bo nie czuję się w piosence wtedy.

Albo jak słucham Rammsteina to jak nie ma basu to nie ma piosenki :/

I do koRna będę znów musiał mieć osobne ustawienie w eQ, bo inaczej się nie da :P

kamil1114
komentarz
komentarz

A jak jakość samego procesora dźwięku ? Lepsza od odtwarzaczy iRivera ?

A czemu jak dodam zdjęcie przez iTunes to nigdzie go tam znaleźć nie mogę ?

Sonido
komentarz
komentarz

iRiver nie miałem więc się nie wypowiadam.

iTunes zapisuje (przeważnie) pliki i bierze je z katalogu C:Doc & Sett/Moje dokumenty/Moja Muzyka/iTunes i tam sobie tworzysz katalog i później wskazujesz go w iTunes i synchro.

kamil1114
komentarz
komentarz

Ok , a mam takie pytanko. Gdzie Ty kupiłeś Ipoda toucha 2nd 16GB , w iSpocie ? Bo ja chce kupić Ipoda Toucha 2nd 32GB w iSpocie , ale oni go jeszcze nie mają. Dzwonie codziennie i się pytam czy już jest.

Wolałbym go kupić jak najszybciej , ponieważ w środę idę na operacje kolana i nie będę się z domu ruszał 2 miesiące (będę miał utrudnione kupno Ipoda :mellow: ) Najwyżej zamówię na allegro , chociaż bym wolał kupić w iSpocie. Nie orientuje się ktoś kiedy można się ich spodziewać w iSpotach ?

Sonido
komentarz
komentarz

Ja (podobnie jak i Duban) zaopatrzyliśmy sie w iPody w USA. Kumpel był za oceanem i przywiózł mi 2 sztuki w poniedziałek.

W iSpocie nie wiem kiedy będą.

kamil1114
komentarz
komentarz

Aha. A mógłbym prosić o rozpisanie tego nowego Ipoda toucha. Wiem że wcześniej miałeś Ipod toucha 1nd i chciałbym się dowiedzieć od użytkownika czy warto było kupić 2nd. Czy szybko wszystko chodzi , nie zawiesza się ?

Sonido
komentarz
komentarz

Aż tak dogłębnie go nie przetestowałem, ale póki co chodzi szybko, z resztą tak jak 1G. Różnice już chyba wcześniej podawałem.

Po więcej szczegółów zapraszam pod ten link: http://www.myapple.pl/sprzet-apple-specyfi...nia-2008-a.html

kamil1114
komentarz
komentarz

Masz na nim jakieś aplikacje (skoro nie masz jailbreaka) ? Czy może wiesz już coś na temat jailbreka , jak go zrobić ?

Sonido
komentarz
komentarz

Nic nie wgrywałem, poza dodaniem NIKE+ z Ustawień iPod'a. Na temat JB nic mi jeszcze nie wiadomo, zaraz poszukam jakiegoś info ;)

Z innej beczki, jeśli nie widzialiście to polecam obejrzenie tego:

ciekawa opcja tworzenia muzyki w czasie rzeczywistym.
kamil1114
komentarz
komentarz

Jakbyś coś wiedział/ udało Ci się zrobić jailbreak to napisz proszę.

Z innej beczki, jeśli nie widzialiście to polecam obejrzenie tego:
ciekawa opcja tworzenia muzyki w czasie rzeczywistym.

Fajna rzecz :P

Duban
komentarz
komentarz

Aaa już to widziałem. Jest naprawdę fajne ;)

Widzieliście e te filmiki z reakcją ludzi na to ?

Nie wiedzieli o co chodzi w ogóle :P

Z tego co widzę w specyfikacji 2G to nie ma tam rozszerzenia *.WMA :/ Czy przez np. iTunes idzie edytować na jakiś obsługujący ?

Sonido
komentarz
komentarz

Jak coś będe wiedział to napiszę, ale kamil widzę, że i Ty się udzielasz na myapple więc jak coś to też dawaj znać ;)

Ja najbardziej czekam na to:

a konkretniej na Vans Finger Fracture (będzie jeszcze lepsza od tej z filmiku).
kamil1114
komentarz
komentarz
Jak coś będe wiedział to napiszę, ale kamil widzę, że i Ty się udzielasz na myapple więc jak coś to też dawaj znać wink.gif

Ok , staram się dowiedzieć jak najwięcej informacji z każdego źródła. Myślę że jak będzie jailbreak softu 2.1.1 to na myapple na pewno napiszą , wtedy ja dam znać w tym temacie jak coś będę wiedział.

Ja najbardziej czekam na to:
a konkretniej na Vans Finger Fracture (będzie jeszcze lepsza od tej z filmiku).

Super !! A wiadomo kiedy ma wyjść ?

Ja czekam na Need for Speeda na Ipoda , też wydaje się być fajny.

Szkoda, że iGitara, iBeer i inne fajne jajca nie są za free w AppStore sad.gif

Oj szkoda.

Sonido
komentarz
komentarz
Bardzo fajna sprawa :D

Szkoda, że iGitara, iBeer i inne fajne jajca nie są za free w AppStore :(

Mam je wszystkie, ale na 1G. Spoko loko, jestem dobrej myśli i uważam, że JB wyjdzie niedługo ;) Cierpliwości!

kamil1114
komentarz
komentarz
Mam je wszystkie, ale na 1G. Spoko loko, jestem dobrej myśli i uważam, że JB wyjdzie niedługo wink.gif Cierpliwości!

Ja mam iBeer na 2G , tylko że ta aplikacja nazywa sie iPint. Jest w appstore

Duban
komentarz
komentarz

Właśnie patrzyłem na YouTubie i iBeer i iPint to są dwie różne aplikacja ;)

kamil1114
komentarz
komentarz

Ale funkcje mają podobną :)

Nareszcie są nowe Ipody touche 32GB w Polsce !!!

W poniedziałek będą w salonach iSpot w Katowicach , a w Warszawie są już dzisiaj !!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.