x-kom hosting

iPod Touch oraz inne modele

kamil1114
komentarz
komentarz

Dziekuje za bardzo dużą pomoc. Może ktoś skorzysta jeszcze czytając moje pytania i Twoje odpowiedzi w tym temacie. Jak bym sie jeszcze nad czymś zastanawiał odnośnie Ipoda to będę pisał.

Duban
komentarz
komentarz

Ja nie będę miał zamiaru zmieniać puki nie będzie JB na 2.1.1 :P

Seba, kupiłeś teraz 16GB ?

Sonido
komentarz
komentarz
Seba, kupiłeś teraz 16GB ?

Tak.

kamil1114
komentarz
komentarz
CYTAT(Duban @ sob, 04 paź 2008 - 10:26) *

Seba, kupiłeś teraz 16GB ?

Tak.

1G ?

Jak sie sprawuje ?

Duban
komentarz
komentarz

Seba ma teraz 1G - 8GB, a kupuje 2G - 16GB ;)

Czyż tak ?

Sonido
komentarz
komentarz

Dokładnie. Sprawuje się dobrze, zero problemów, ale 2G napewno będzie lepszy, głównie z racji wbudowanego głosnika i kilku innych dupereli, jak np. Nike+, choć wątpię bym z niego korzystał.

Duban
komentarz
komentarz
Nike+

Właśnie - obiło mi się to już o uszy lecz nadal nie wiem co to jest :P

Sonido
komentarz
komentarz

Z tego co się orientuję to masz specjalny chip w bucie, który łączy się z iPod'em i mierzy Ci puls, przebyty dystans (oczywiście w biegu) i coś zapewne jeszcze, ale w szczegóły nie wkinałem.

Duban
komentarz
komentarz

Teraz sobie poczytałem (dzięki .jckzR) i do buta jest dodawana specjalna wkładka z takowym Chipem. Ona bezprzewodowo łączy się z iPodem i np. Nano zapisuje dane i później możesz zgrać na PC lub Maka i analizować na stronie nikeplus ;)

kamil1114
komentarz
komentarz

Trzeba kupić specjalny odbiornik i nadajnik. W Ipodzie Touchu odbiornik jest wbudowany w Ipoda , wiec wystarczy kupić tylko odbiornik , który wsadzamy w specjalne buty nike + w zagłębienie w podeszwie.

Co to jest SSH ? Czytam na różnych stronach i pisze: "Połącz sie przez SSH "

Jak to jest z tym jailbreakiem , jak zrobie jailbreaka to nie bede mógł wgrywać programów z AppStore tylko z repozytorium ? Co to jest to repozytorium i czym różni sie installer od repozytorium ?

Gość
komentarz
komentarz
Co to jest SSH ? Czytam na różnych stronach i pisze: "Połącz sie przez SSH "

http://pl.wikipedia.org/wiki/SSH

kamil1114
komentarz
komentarz

A na resztę mojego pytania ktoś odpowie ?

Sonido
komentarz
komentarz

JB umożliwia zarówno wgrywanie z AppStore jak i z repo, ale i nie tylko. Ściągasz gierki z netu i dorzucasz do iPoda. Ja z cydii i instalera praktycznie nie korzystam. Tylko dorzucam poprzez iTunes'a.

Repozytorium to taka baza, z której możesz ściągać różne aplikacje. Coś jak tracker/źródło w torrent.

Duban
komentarz
komentarz

W 2G można ponadto przez WiFi w iTouchu ściągać bezpośrednio z AppStore na przykład ;)

Sonido
komentarz
komentarz

w 1g też można, żadna rewelacja :P

kamil1114
komentarz
komentarz

Dziękuję za rozjaśnienie mi tej sprawy. :D

Duban
komentarz
komentarz
w 1g też można,

na myapple pisali, że to dopiero w 2nd wprowadzają :blink::P

Sonido
komentarz
komentarz

hmm..no ja mam appstore w iPodzie wiec chyba to normalne.

kamil1114
komentarz
komentarz

Co myślicie o słuchawkach Sennheisera CX300 do Ipoda toucha 2nd ? Będą lepiej grały od oryginalnych lub od Sennheisera Mx500 ?

Duban
komentarz
komentarz
CX300

Lepsze od oryginału - tylko uwaga na podróbki (oryginał kosztuje kolo 130zł ).

Mx500

Co do tych to nie wiem (mogą być lepsze).

kamil1114
komentarz
komentarz

A da się jakoś odróżnić oryginały od podróbek (oprócz ceny) ?

W Media Markcie są za 160 zł

Duban
komentarz
komentarz

To raczej oryginał.

Na allegro często się spotyka dużo podróbek po cenie <100zł

CX300 i EP-630 to te się najczęściej podrabia ;)

kamil1114
komentarz
komentarz

To są chyba podróby: http://allegro.pl/item451049396_sennheiser...lack_white.html

Wyglądają jak oryginalne , nawet sprzedawca napisał że oryginały. Tak robią ludzi w bambuko. ;)

Duban
komentarz
komentarz

Taaa za 30złto na stop procent.

Wpisz sobie CX300 w googlach to zobaczysz gdzie są oryginały (czyt. w sklepach, a nie na allegro).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.