x-kom hosting

iPod Touch oraz inne modele

Danyyy
komentarz
komentarz

dane konta mam prawdziwe, a drugiego nie idzie zalozyc bez kafrty kredytowej a nie chce ryzykowac konfliktem z prawem ;D czytam o JB i zdania sa podzielone niby to nic takiego a niby nielegalne xD

Sonido
komentarz
komentarz

Legalne! Większość posiadaczy iPhone'a ma JB i jakoś im się nikt do dupy nie dobiera. Twoja decyzja, ale bez JB to masz okrojone możliwości.

Danyyy
komentarz
komentarz

spokojnie Sonido tylko mówie ;D mam obawy , nic wiecej ;D a tak w ogóle to apple d**y dało z tym ze dopiero po JB ma sie szereg mozliwosci w tym sprzecie ;D gdyby od razu wszystko szło zrobic bez JB mieliby raczej wiecej zwolenników choc moge sie mylic ;D

Sonido
komentarz
komentarz

Nie unoszę się, tylko wyrażam swoje zdanie. To fakt, część opcji, możliwości i programów powinna być już pre-instalowana jesli nie dostępne w AppStore, dlatego trzeba bawić się z JB by móc w pełni wykorzystać potencjał iPhone OS.

Danyyy
komentarz
komentarz

nawet jesli bym chciał, spirit nie chce sie uruchomic, : this program is not valid 32 win application ;/

Sonido
komentarz
komentarz

Musisz uruchomić w trybie zgodności i jako administrator, poczytaj komentarze pod wpisem.

Danyyy
komentarz
komentarz

tryb zgodnosci z 95 ani z 98 z administratorem i tak nic nie daje ;/

Sonido
komentarz
komentarz

Spróbuj z Win XP SP2. Ja co prawda JB robiłem na Maku, ale i na Windzie nie powinno być większych problemów.

Danyyy
komentarz
komentarz

na zadnym trybie nie działa ;/

jak klikne własciwosci to rozmiar jest napisany 0 bytes , moze nie sciagneło dobrze? tyle ze próbuje 5 razy i cały czas tak jest ;/

Kamix
komentarz
komentarz

Musisz mieć coś nie tak, bo u mnie normalnie pokazuje ilość zajmowanego miejsca.
Za równo blackra1n jak i Spirit działał u mnie pod 7 i Vistą bez żadnych trybów zgodności, tylko "Uruchom jako administator" dla pewności.

Ja swojego iToucha 2G 8GB sprzedałem i poluje na jakiegoś iToucha 32GB lub więcej.

Danyyy
komentarz
komentarz

Ok Działa, zle pobrane było ;D nawet trybu zgodnosci nie musiałęm robic ;D

Kamix
komentarz
komentarz (edytowane)

No to dobrze, teraz Cydia i wolność :)
Ja muszę coś szybko kupić, bo nawet się nie spodziewałem jak problem będę miał z napędzeniem moich AKG K99 bez iToucha, nic nie daje rady jak on. Nano wysiada, jakieś tam iRivery też, o telefonach nie wspominam. A AKG K420 pewnie nie długo będą w drodze.

Touch 3G 32GB mój :D
Teraz sam muszę kombinować ze Spirit'em.

Edytowane przez Kamix
  • 10 miesięcy później...
counter009
komentarz
komentarz

Pomożecie mi? dodałem temat o moim problemie proszę pomóżcie :D łatwo go będzie go znaleźć bo był dodany 16.04.2011

  • 4 tygodnie później...
Danyyy
komentarz
komentarz

mam teraz Ipoda touch 4G i mysle nad JailBreakem , pytanie mam takie czy po JB działac beda oryginalne aplikacje? mam ich nakupowane z jakies 150 i szkoda by było jakby przestały działac i musiałbym je sciagac od nowa. kupowałem dotychczas ale zaczyna to zjadac coraz wiecej kasy zeby kupic cos sensownego ;D

  • 1 rok później...
Memeee
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzień dobry.Raczej dobry wieczór.
A więc zacznijmy od tego że ipoda nigdy w życiu nie widziałem a teraz dostał się w moje łapki.Zarchiwizowałem przed zabawą i jakie było moje zdziwienie gdy po wgraniu kilku utworów cała muzyka z ipada poszła.......Pytanie jak odzyskać te dane z kopi na lokalnym dysku twardym?
[edit]
Udało się wystarczyło tylko kliknąć na ikonę ipoda prawą myszką.Teraz tylko muszę wpisać hasło-z tym sobie poradzę mam je gdzieś zapisane

Edytowane przez Memeee

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.