x-kom hosting

iPod Touch oraz inne modele

Sonido
komentarz
komentarz

Poprzez USB, ale można dokupić ładowarkę. Ja sobie kupiłem chyba za 15zł i ładuje z sieci bez problemu.

Duban
komentarz
komentarz

A to super, bo sie bałem, że jak wyjade to nie będę mógł ładować ;)

A bateria ile trzyma ? Tak przy śr. użytkowaniu. 3h muzy, 1h gry i 1h WiFi ?

Gość
komentarz
komentarz

Na stronie apple o moim odtwarzaczu

Napisy w filmach, o ile są dostępne, wyświetlane są przy użyciu czytelnej, kontrastowej białej czcionki na czarnym tle.

Czy mogę dodać napisy do filmu?

Sonido
komentarz
komentarz

Napewno jakoś można, ale jakim programem tego nie wiem. Poszukaj tu: http://www.myapple.pl/cmps_index.php

Duban
komentarz
komentarz

Seba:

A bateria ile trzyma ? Tak przy śr. użytkowaniu. 3h muzy, 1h gry i 1h WiFi ?
Sonido
komentarz
komentarz

pare godzin ostrego grania, muza dłużej. Ciężko mi powiedzieć, bo jak mam już mało baterii to ładuje i tyle.

iPod Touch 2G ma już pojemniejszą baterię.

1G: producent podaje, że do 22 godzin słuchania muzyki, do 5 godzin oglądanie filmów. w 2G wynosi to odpowiednio 36h i 6h. Już niedługo będę miał możliwość sam to sprawdzić ;)

Duban
komentarz
komentarz

Już myślałem, że krócej ;) To do Szwajcarii na jednym ładowaniu powinienem dojechać (będę miał też PSP) - Luz1k :D

Ja też zawsze dłużej słucham muzyki ale to podałem, bo nie wiem ile Ty słuchasz :P

kamil1114
komentarz
komentarz

Witajcie !

Mam do Was kilka pytań dotyczących Ipoda toucha , ponieważ w przyszłym tygodniu stanę sie jego posiadaczem.

1 Czy przejściówka Ipod camera connector jest kompatybilna z Ipodem touch 2nd.

Wiem że z Ipodem pierwszej generacji nie była kompatybilna.

2 Prosiłbym o napisanie nazw programów na Ipoda toucha do takich programów:

Emulatror do Worms World Party

Worms World Party

Skype

gg

Monopoly

jakis program do ściągania z sieci p2p

Need for Speed

Program do przechwytywania pakietów z sieci

Chodzi mi o to jakie są ich odpowiedniki na Ipoda.

3 Wiadomo coś odnośnie Jailbreaka toucha 2nd ?

Pozdrawiam

kamil1114

Sonido
komentarz
komentarz
Witajcie !

Mam do Was kilka pytań dotyczących Ipoda toucha , ponieważ w przyszłym tygodniu stanę sie jego posiadaczem.

1 Czy przejściówka Ipod camera connector jest kompatybilna z Ipodem touch 2nd.

Wiem że z Ipodem pierwszej generacji nie była kompatybilna.

2 Prosiłbym o napisanie nazw programów na Ipoda toucha do takich programów:

Emulatror do Worms World Party

Worms World Party

Skype

gg można ściągnąć z Cydii mGadu z polskiego repozytorium albo korzystać z webgadu

Monopoly poszukaj tej gry, ale powinna już być

jakis program do ściągania z sieci p2p

Need for Speed Undercover ma się pojawić w przyszłym miesiącu, choć na dzień dzisiejszy masz jeszcze RagingThunder,Asphalt4 i kilka innych

Program do przechwytywania pakietów z sieci

Chodzi mi o to jakie są ich odpowiedniki na Ipoda.

3 Wiadomo coś odnośnie Jailbreaka toucha 2nd ? Narazie cisza, hakerzy mają problem ze złamaniem go, ale niedługo powinien się pojawić

Pozdrawiam

kamil1114

kamil1114
komentarz
komentarz

Bardzo dziekuje za udzielenie mi odpowiedzi. Jak by ktoś jeszcze coś wiedział to prosze pisać

Sonido
komentarz
komentarz

Jak zapewne wiesz to nie jedyne możliwości jakie oferuje Touch. Ja sobie wczoraj zrobiłem z niego pilot. Teraz leżąc na kanapie mogę kontrolować muzykę: zmieniać piosenki, ściszać, pauzować, a wszystko za pośrednictwem Wi-Fi.

kamil1114
komentarz
komentarz

Wiem :D

A co nim kontrolujesz ? Komputer ? Masz lub możesz jakieś fajne gry/aplikacje polecić na niego ?

I jeszcze takie pytanko: Czym różni sie taka gra jak Labirynth od Labirynth Lite Edition ?

Ta wersja LE to jest demo ?

Duban
komentarz
komentarz

Ale kontrolujesz muzykę iTouchem ale w czym ? W kompie, TV, DVD :D ?

Sonido
komentarz
komentarz

No na kompie, a gdzie mam Wi-Fi? toż nie w TV :lol:

Odpalam Remote na iPodzie. Przy pierwszym uruchomieniu wpisuję kod i sterujesz muzą, jaką masz dorzuconą do biblioteki w iTunes.

Lite to takie jakby Demo, masz tam mniej plansz, chyba 10 - przeszedłem całą, ale Full też poszukam.

Polecić mogę: Crash, Asphalt4, Real Soccer 2009, Texas Hold'em, Motion X Poker.

Tu znajdziecie więcej i z dokładniejszym opisem: http://www.myapple.pl/recenzje-gier-i-aplikacji/

Duban
komentarz
komentarz
toż nie w TV laugh.gif

No ba - może DVD :haha:

Wi-Fi

Fajnie, bo ja też mam w kompie :D

kamil1114
komentarz
komentarz

Ok , dziekuje.

A wiesz może co zrobić żeby powiekszyć partycje na gry/aplikacje ?

Standardowo apple przydziela 300 Mb na aplikacje/gry/pliki systemowe (dla mnie to troche mało)

Sonido
komentarz
komentarz

Chyba JailBreak to zmienia, ale nie jestem pewny. Da się to powiększyć jakimś progsem, ale jak kumpel kombinował to mu iPod padł i musiał a nowo soft wgrywać, także nie jest to takie proste wbrew pozowom. Ja mam ekranów zawalonych grami i aplikacjami, więc raczej przekracza to te 300mb, bo sam Texas Hold'em zajmuje 128mb

kamil1114
komentarz
komentarz

Jeśli da sie przekroczyc te 300 Mb to fajnie. A jak Ipod padnie to restore go ratuje , czy trzeba wysyłać do serwisu ?

Sonido
komentarz
komentarz

Restore wystarczy. Chyba, że i to nie pomoże ( w co wątpię) to pozostaje serwis. Jak coś Ci nie wyjdzie z softem to zawsze można go odtworzyć z orginalnej wersji lub ew. wrzucić (z wciśniętym SHIFTem) inną wersję, któą masz na dysku.

kamil1114
komentarz
komentarz

A czym sie różni restore od restore z wciśnietym SHIFTem ? (Przepraszam za niektóre głupie i może oczywiste pytania , ale jeszcze nigdy nie miałem Ipoda)

Przy restore wgrywa sie też od razu nowe oprogramowanie ?

Sonido
komentarz
komentarz

Samo wciśnięcie restore wgrywa ustawienia fabryczne wraz z softem tym co miałeś wgrany za pierwszym razem, a z wciśniętym SHIFTem i po wciśnięciu Restore wybierasz soft z dysku, wtedy odpada Ci krok update'u softu, gdy wrzucisz tylko samo Restore. Możesz np. po formacie wgrać 2.1 zamiast 1.5, który np. miałeś poprzednio.

32GB widzę, że kupujesz...no no ładnie, spora baza na filmy ;)

kamil1114
komentarz
komentarz

Rozumiem

32GB powinno starczyc na filmy :D

Ja już bym dawno kupił tego Ipoda tylko że w iSpocie go nie mają.

Teraz pozostaje tylko czekać na tego jailbreaka. A przy zmianie softu na wyższy trace wszystkie dane na Ipodzie , tak mam to rozumieć ?

Sonido
komentarz
komentarz

Jeśli robisz sam update to nie, ale po restore tracisz wszystko, bo to działa jak format. Wszystko można szybko wgrać, ważne by mieć zapisane archiwum iPod'a i wtedy na czystym iPod'zie wszystko nam szybko zgrywa.

kamil1114
komentarz
komentarz

A warto robić często updat-y ? Jak można zrobić Update żeby nie stracic tych danych ?

Sonido
komentarz
komentarz

wszystko m asz w iTunes. Jak wychodzi nowy soft, który coś zmienia to się go robi, w innym przypadku nie ma potrzeby. Nie martw się iPod Touch 2G ma już wgrany soft 2.1, a nowszego póki co nie ma. Ma wyjść 2.2, ale to jeszcze pewnie zleci do Bożego Narodzenia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.