x-kom hosting

Jakis badziew... ;/

gilu$
utworzono
utworzono

Wczoraj przy uruchomieniu komputera wyskoczylo mi okienko z powiadomnieniem "W komputerze zostal zminiony lub usuniety plik rejestru" do wyboru mam ok lub anuluj... niezaleznie co nacisne wyskakuje cos w rodzaju spamu i skanuje moj komputer... potem sciaga sie winAntiVirus i jakis easyCleaner czy cos takiego ;/ Nie mam pojecia jak to zablokowac lub usunac. Prosze o pomoc ;)

Teraz jestem w szkole ale jak bede w domu postaram sie wrzucic screeny ;]]z gory dziekuje ;)

sitol
komentarz
komentarz

no format bo nie potrafiszgo nawet włączyć... wirek i tyle... :/

POZDRO!! Mateusz...

Vigo
komentarz
komentarz

Format dysku twardego albo spróbuj przeinstalować Windows

sitol
komentarz
komentarz
Format dysku twardego albo spróbuj przeinstalować Windows

ah jak ja nielubie jak ktos po kims powtarza żeby tylko posta nabić...:/

tomq90
komentarz
komentarz

A możesz wogóle coś zrobić na kompie? to znaczy czy włącz Ci się komp aż do momentu pojawienia się pulpitu?

A te programy co Ci się ściągają to jeden z nich to EasyCleaner to program który usuwa zbędne pliki z komputer. A ten deugi to nie wiem ale najprawdopodobniej antywirus xD

POZDRO. I napisz czy możesz coś robić i wstaw tego screena:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.