x-kom hosting

Problem z GeForce Gainward 9600 gt

cod3r
utworzono
utworzono

Otóz gdy po 4 min gry w obojetnie w jaka gre obraz staje sie zniekształcony oraz pojawiaja sie rożne kolory braki textur itd. mam najnowsze sterowniki i nadal wystepuje ten problem.

Moj komp to;

AMD ALTHon 64 x2 2.66GHZ

Ram 2gb 800 mhz Kingston

Karta Graficzna GeForce Gainward 9600 gt 512 mb ddr3 256 bit

Dysk Samsung 320 gb

Z gory dziękuje za pomoc :)

Lipton
komentarz
komentarz

Podaje nazwę zasilacz oraz temp. karty zarówno w stresie jak i spoczynku :)

cod3r
komentarz
komentarz

Zasilacz 450v. POW comp , a temp. karty to srednio 45 - 49

Lipton
komentarz
komentarz

Najlepiej sprawdź kartę na innym komputerze z markowym zasilaczem !

Choć na 90% jestem przekonany, że to jego wina.

cod3r
komentarz
komentarz

no ale zasilacz jest dobry przecież :? moze za duzo podpiętych urządzen pod wejscie pci experess na karcie grafy ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Uwierz mi, zasilacz nie jest dobry :P

Spróbuj zainstalować oryginalne sterowniki z płytki i zaktualizuj DirectX

Zmierz porządnie temp. karty w stresie, program AtiTool ---> Show 3 D View przez 15 minut

cod3r
komentarz
komentarz

moze dlatego tak jest ze moja karta jest przystosowana do dx10 i do visty , a ja mam xp service pack 3 i dx9 redistributable , i moze musze miec viste

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie, nie musisz. Ja mam GF 8800GT i działa mi na Win XP SP2 DirectX 9.0c bez najmniejszego problemu

Twoja karta obsługuje zarówno DX9 i DX10. Także to nie jest wina systemu tylko sterowników albo sprzętowy problem (temp. albo coś innego)

cod3r
komentarz
komentarz

sterowniki mam najnowsze 178.24 i pobralem je z http://www.nvidia.pl/object/winxp_178.24_whql_pl.html a temp. sa normalne zarówno jak i w stersie i normal 45- 49

falcon1984
komentarz
komentarz

Zainstaluj sterowniki z płytki, te nowe z neta czasami źle działają np. u mnie gry się wyłączały w losowym momencie z błędem. Jak zainstalowałem stery z płytki to mogę grać godzinami bez problemu :)

cod3r
komentarz
komentarz

dobra zainstalowałem wszystko z płytki gainwarda dx9. i stery zaraz odpale jakas gierke ;d

myśle ze problem rozwiązany :) dzieki 100 krotne =p pozdr for all

wszystko hula i śmiga :> falcon gz man :)

Lipton
komentarz
komentarz

Uważaj na ten zasilacz, jeżeli będziesz miał jakieś pieniążki na upgrade kompa pierwsze co zrób to go wymień :)

cod3r
komentarz
komentarz

ale jak narazie problemow nie mam z nim a nowy moge kupic w kazdej chwili :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Niektóre karty mają specyficzną budowę i działanie, dlatego najlepiej instalować jednak sterowniki z płytki lub strony producenta (np. Galaxy, Gainward itd), a nie ogólne z Nvidii

Też się już o tym przekonałem ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.