x-kom hosting

Szybkie pytanie o karte graficzna

laziale87
utworzono
utworzono

Witam, chciałbym wymienić kartę graficzną - cena jaka mnie interesuje to 150-250zł (nie gram w gry, jedyne co potrzebuje to wejscie na 2 monitory i przyzwoita/dobra jakosc).

Konfiguracja mojego komputera:

Procesor: Intel Core 2 Duo E8400 /3.0GHz, 6MB, 1333MHz, BOX/

Płyta główna: MSI P45 NEO2-FR /intel P45/

Zasilacz: Corsair 450W [CMPSU-450VXEU]

AirUpThere
komentarz
komentarz

KLIK skoro nie grasz ta karta bedzie idealna dla Ciebie :) będziesz miał cichutko. A karta naprawdę spoko:) grałem na niej w ProStreet'a 1024x768 na maxa :)

falcon1984
komentarz
komentarz

HD3650 jest ok, ale nie bierz pasywnej tylko aktywną. Bo ta coś czuje że może się mocno grzać

AirUpThere
komentarz
komentarz

Jeśli Ci nie będzie to przeszkadzać to zrób tak jak kolega wyżej radzi, np Palit'a just like that: PALIT lub ASUS Glaciator 256MB

Krystian_
komentarz
komentarz

chcesz to mam na sprzedaz 7300 Gt Palita sonic + :P

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
chcesz to mam na sprzedaz 7300 Gt Palita sonic + :P

A na PCI czy AGP bo kumpel chciał na AGP.

AirUpThere
komentarz
komentarz
Nie bierz HD3650, tu masz HD3850 w dobrej cenie:

http://www.allegro.pl/item476120617_sapphi...6bit_tv_dv.html

Aż mi się nie chce wierzyć w tę cenę... Ale jeśli to prawda bierz to co kolega wyżej poleca :)

gostek
komentarz
komentarz
Aż mi się nie chce wierzyć w tę cenę... Ale jeśli to prawda bierz to co kolega wyżej poleca

tak, bo ma 256mb.... to nie za malo na 2monitorki?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.