x-kom hosting

Dobra Grafa?

Gość
komentarz
komentarz

Jest to dobra karta (w swoim przedziale cenowym) :D

falcon1984
komentarz
komentarz

Obie karty są dobre. Brałbym jednak Gainwarda :)

Lipton
komentarz
komentarz

Tak lepiej bierz Gainwarda pewna karta, choć jestem ciekawy tej karty Inno 3D, chłodzenie Accelero, ciekawie to wygląda :)

Szopek_19
komentarz
komentarz

Tez mi sie wydaje ze chłodzenie Accelero bedzie bdb, zawsze 30 zł w kieszeni;D a co sadzicie moze Radek 4830 bedzie lepszym rozow ?? Bedzie duza róźnica wydajnosci ?

Lipton
komentarz
komentarz

Przy twoim sprzęcie raczej nie. Athlona raczej nie wykręciłbyś powyżej 3.0Ghz, a Modecom MC byłby do zmiany na zasilacz minimum 400W.

Szopek_19
komentarz
komentarz

Co ty gadasz za bzdury lipton, jak na tym zasilaczu pójdzie nawet Radek 4850, a Ty mowisz ze trzeba zmienic heh smieszne...zobacz pobór mocy wszystkich cześći.

Lipton
komentarz
komentarz

HD4850 ? Chyba jesteś nie poważny :lol:

W spoczynku to może by Ci chodził, ale w stresie nie ma opcji :)

HD4850 pobiera 300W dolicz do tego procesor, który pobiera około 100W, czyli linia +12V w stressie obciążona jest w 400W.

Szopek_19
komentarz
komentarz

Odpala bo sprawdzałem :) i wszystko dziala Git.I jestem bardzo powazny:)Wiadomo ze lepiej mieć zapas ale jak nie ma sie wiecej sianka to może zostać tak :P ale nie pisz takich "bzdur" bo Radeon 4850, na tej zasilce pójdzie i jeszcze troszke zostaje mocy ale bardzo malo.Oczywiscie na Tym zestawie, co ja mam. nie mówie o innych. Pozdro! Dzięki za pomoc!

Lipton
komentarz
komentarz

Ja piszę prawdziwe rzeczy, ale to w sumie nie możliwe z praw fizyki :D

I dlaczego ten minus ?

Szopek_19
komentarz
komentarz

Soorki, za minusa, ale minus za to bo kurde serio dziala dobrze ta grafa nawet w stersie, i zero restow,Artefaktów itp. a ty twierdzisz że nie pójdzie, na innych forach tez pytalem i mówia że da rade na tej zasilce, a ja sam osobiscie spr. Pozdro!

dar55
komentarz
komentarz

szopek masz rację jedną-> komp wstanie , ale bądź pewien, że wrócisz do nas z płaczem że masz restarty i "co to może być? " , a my wtedy " zasilacz !!!!!"

350 to jest do startu kompa , ale jak go obciążysz a niedaj boże zrobisz OC na 100% padnie

byś się nie mądrzył policz sobie dokładnie na kalulatorze , oczywiście to będzie przybliżona wartośc , później zmień na 100% obciążenia i wtedy zobacz ile potrzebujesz :Dhttp://www.thermaltake.outervision.com/Power

w ramach rehabilitacji , daj plusa liptonowi lub ja mu usunę a tobie dam warna za zabawę reputkami

wybó należy do ciebie tak samo jak z zasilaczem

Szopek_19
komentarz
komentarz

Junior, ale żes zablysnol bdb o Tym Wiem.. =D Soorki, za minusa..;D Dobra nie upieram sie juz z wami, bo i tak bedziecie mądrzejsi..:Dwiem o Tym bdb co napisales junior, ale tak nie bedzie on ma dosc mocna linie 12, pozdro;)

dar55
komentarz
komentarz

sorki minusa nie zniwelowałeś , ja nie jestem NEO więc co piszę to robię

Gość
komentarz
komentarz
HD4850 pobiera 300W

taa 7kw od razu...

Tyle to pobiera cały zestaw z C2D 45nm

dar55
komentarz
komentarz

4850 =110W

Lipton
komentarz
komentarz

Sorrka teraz wpadłem jak śliwka :D

Nie zauważyłem w teście, że cały zestaw z HD4850 pobiera 320W prądu sam się zdziwiłem.

Za błąd przepraszam.

Ale to i tak na jedno wychodzi, bo Modecom MC 350W u Ciebie jest na styku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.