x-kom hosting

Karta pamięci.

maciek987
utworzono
utworzono

Witam. Mój problem polega na tym, iż po wykonaniu zdjęć aparatem wyjąłem kartę pamięci micro sd ponieważ chciałem obejrzeć zdjęcia na telefonie komórkowym. Niestety wyskoczył komunikat o formatowaniu karty. Oczywiście nie zrobiłem tego, ponieważ zdjęcia są bardzo ważne. Od tej pory, niezależnie od tego gdzie próbuję otworzyć kartę wyskakuje cały czas ten komunikat o formacie karty. Czy można z tym coś zrobić?? Jak odzyskać zdjęcia z karty pamięci?? Proszę o pomoc.

tazman
komentarz
komentarz

Jest wiele programów do odzysku ja polecę handy recover, oraz profesjonal recover, tylko format karty usunie ten komunikat

maciek987
komentarz
komentarz

Tak, ale zapomniałem dodać, że programy te nie działają, ponieważ nie widzą karty. A jak ją sformatuję to już nie będę mógł odzyskać danych. Macie może jakieś pomysły??

Gość
komentarz
komentarz

Miałem kiedyś coś podobnego na komórce pomiędzy Samsung e250 a Nokią 3500. W obydwóch komórkach obsługują karty Micro SD. No i Nokia miała jakieś hasło na ta kartę, ale jak chciał wejść na kartę to nie prosiło o podanie hasła. Jak się wymieniliśmy, i włączam kartę z Noki to wyskakiwało się żeby sformatować kartę,a jak wyłączył to hasło to się udało :)

P.S. Wiem że to co napisałem mało "daje" do tematu, ale myślę ze aparat ma jakieś hasło na tą kartę, spróbuj poszperać w ustawieniach i wyłączyć hasło, może się uda :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.