x-kom hosting

Nowy uzytkownik pilnie potrzebuje pomocy....

SHADOW86PL
utworzono
utworzono

Witam wszystkich i pozdrawiam na wstepie,chcialbym poradzic sie panstwa co do kupna karty graficznej tylko ze stajni Nvidia do 500-600zl przeznaczona do gier.Obecna moja kofiguracja to:

PLYTA GLOWNA: Asus M2N-S SLI

PROCESOR:Dual Core AMD ATHLON 64 X2 2500 MHz(12.5X200) 4800+

PAMIEC: 2 G (DDR 2 800 DDR2 SDRAM

KARTA GRAFICZNA:NVIDIA GEFORCE 8600GTS (256MB)

Prosze o POMOC.....

AirUpThere
komentarz
komentarz

Po pierwsze jaki zasilacz (Ważne!) Po drugie masz zamiar kręcić procka? Bo nie uciągnie on karty za 600zł...

SHADOW86PL
komentarz
komentarz
Po pierwsze jaki zasilacz (Ważne!) Po drugie masz zamiar kręcić procka? Bo nie uciągnie on karty za 600zł...

zasilacz tani tz NO MARK 400W

kozman
komentarz
komentarz

To wymień zasilacz na chiefteca 450 i kup GF 8800GT lub 9800GT.

SHADOW86PL
komentarz
komentarz

Poweim tak ze proca nie potrafie krecic wiec raczej watpie tak szczerze mowiac licze na wasze wskazowki i sugestie...:)

To wymień zasilacz na chiefteca 450 i kup GF 8800GT lub 9800GT.

NO OK ALE Z TEGO CO SIE ROZGLADALEM SA GF 8800 z asusa gigabita i winfast tak szczerze mowiac jestem zielony i niemam pojacia co kupic wolalbym jesli mozna dokladniejsze dane,i cene jak wiadomo w dzisejszych czasach kazda zlotowka sie liczy:/

SHADOW86PL
komentarz
komentarz
http://www.allegro.pl/item474446277_galaxy..._sklep_wwa.html

+

http://www.neo24.pl/index.php?target=produ...uct_id=-4906088

Niestety chłodzenie Galaxy jest dosyć głośne :)

tazman: w takiej cenie dostaniemy Radeona HD4850 od Palita.

a procek i plyta pociagnie po wymianie tej karty i zaslilacza moze to glupie pytanie ale naprawde jestem mega noob...:/

tazman
komentarz
komentarz

Masz racje radka ale od palita z poblokowanymi potokami i mizernymi pamięciami, już wolę dopłacić , niż oszczędzić

Lipton
komentarz
komentarz

Fakt, masz rację zapomniałem o tym, że ta karta Palita to wielkie g :D

Dość trudny wybór karty w tym przedziale cenowym...

tazman
komentarz
komentarz

Albo zaopatrzyć się w słabego asusa, albo w Galaxy, moim zdaniem ten zotac nie jest taki zły, ale za tę cenę można kupić niezłe cacko na allegro

Arensis
komentarz
komentarz

A czemu chcesz NVidię? W tym przedziale cenowym to ATI jest lepsza - Radeon HD4850 i ciut lepszy aczkolwiek droższy Radeon HD4870

SHADOW86PL
komentarz
komentarz
A czemu chcesz NVidię? W tym przedziale cenowym to ATI jest lepsza - Radeon HD4850 i ciut lepszy aczkolwiek droższy Radeon HD4870

UFAM NVIDII nigdy mnie nie zawiodla...DZIEKUJE WSZYSTKIM ZA RADE:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.