x-kom hosting

Athlon 64 x2 6000+ czy Intel Pentium DC E5200?

nakon
utworzono
utworzono

Jak w temacie, który z tych procków wybrać?? Athlon jest droższy i o 0.6 GHz lepszy. Wiem że Intela można podkręcić ale ja nie posiadam takiej zdolności. Więc proszę o pomoc!

kozman
komentarz
komentarz

I tak e5200 pomimo niższego taktowania, będzie szybszy, do tego dochodzi podatność na OC.

6000+ grzeje się.

n31T
komentarz
komentarz

Zdecydowanie e5200, kręci się bardzo prosto.

nakon
komentarz
komentarz

Ale czy pójdzie mi na na tym e5200 gierka fallout 3 która wymaga 2,8GHz?? A czy podkręcę(i do ilu?) e5200 na boxowym chłodzeniu i na płycie GA-EP31-DS3L IP31??

n31T
komentarz
komentarz

Pójdzie. Zależy też jaką masz kartę graficzną i ile ramu bo procesor to nie wszystko. Co do kręcenia to tego nie wie nikt. Każdy procesor kręci się inaczej.

nitro07
komentarz
komentarz
I tak e5200 pomimo niższego taktowania, będzie szybszy, d

z testów zamieszczonych w NEXT wydajność tych procesorów jest porównywalna, jednak ze względu na cenę E5200 wygrywa

nakon
komentarz
komentarz

Ram 2gb ocz rev. 2 i karta msi geforce 9600gt 512mb OC ale czy na boxowym chłodzeniu i na tej plycie co podałem procek będzie się dało podkręcić??

n31T
komentarz
komentarz

Na boxowym chłodzeniu kręcić się da ale nie wysoko, jeśli myślisz o wyższym OC to lepiej kupić chłodzenie, np Pentagram Karakorum.

nakon
komentarz
komentarz

No to spoko a fallout 3 bez podkrecenia pojdzie na medium detalach??

n31T
komentarz
komentarz

Tak.

kozman
komentarz
komentarz

przy radku 4670 i athlonie 4850e grałem w 1600x1200 w high, a ten procesor jest sporo wolniejszy.

Sonido
komentarz
komentarz
Na boxowym chłodzeniu kręcić się da ale nie wysoko, jeśli myślisz o wyższym OC to lepiej kupić chłodzenie, np Pentagram Karakorum.

3.0GHz na BOXie z przyzwoitymi tempami da się zrobić bez większych problemów. Choć zależy też od sztuki, ale powinieneś tyle osiągnąć.

3qm
komentarz
komentarz

E5200 doskonale radzi sobie z fallout 3. Ta gra wcale nie ma wysokich wymagan, nie przesadzajmy. Na moim sprzecie wszystko chodzi na wysokich detalach bez zadnych sciec.

aXE
komentarz
komentarz

Na E2200 da się podkręcić do 3.5, tutaj powinieneś mieć podobny wynik. Z Athlonem po pierwszej próbie podkręcenia poczujesz swąd :D A do małego OC nie potrzeba zbyt wielkich umiejętności :) Wystarczy cierpliwość :)

cod3r
komentarz
komentarz

Mam AMD Althon 64 x2 5000 2.66GHz i w grach sprawdza sie znakomicie wiec na 6000 powinno byc jeszcze lepiej ;0 ale wiadomo ze Amd wicej prądu żre :)

nakon
komentarz
komentarz

To dzięki będę kupował intela

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.