x-kom hosting

Co myślicie o NFS: UNDERCOVER

Jaki będzie Nowy NFS  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki b?dzie Nowy NFS

    • Ekstra - najlepszy z nfs
      12
    • Bardzo dobry - troch? lepszy niz most wanted czy underground 2
      12
    • Dobry zakup - mniej wi?cej jak most wanted
      20
    • Taki sobie
      20
    • S?aby jak PROSTREET
      13
    • Beznajdziejny (gorszy od prostreeta)
      7
    • Tragiczny - najgorsza z cz??ci
      17


ranzi
komentarz
komentarz

Ja veyronem ciołem 407km/h . A gierka nie jest taka tragiczna, mozna sie fajnie pobawic z policja. przeszłem cała i mam 18 poziom kierowcy i wszystkie umiejetnosci na full po 25 %

n31T
komentarz
komentarz

Niedojrze na początku starym zgruchociałym bodajże nissanem wyprzedzam wszystkie stuningowane fury na starcie, to jeszcze te auta prowadzi się okropnie.. Jakby choć trochę czasu poświęcili na fizykę w grze (nie mówię żeby było od razu jak w gridzie..), to może gra była by lepsza. Jak dla mnie, totalne DNO.

Qubaa159
komentarz
komentarz

heh po tych waszych wypowiedziach to jestem zmartwiony bo jutro kumpel przyniesie mi nfs ;d

bartEEEk
komentarz
komentarz
auta prowadzi się okropnie

Jest opcja tuning, w której ustawia się przyczepność, opony, moc, itp. itd.

Trochę trzeba pokombinować, aby każdy sobie ustawił prowadzenie zgodnie do swoich potrzeb.

Więc nie mówcie, że prowadzenie jest takie czy siakie, bo najpierw należy poustawiać.

n31T
komentarz
komentarz
heh po tych waszych wypowiedziach to jestem zmartwiony bo jutro kumpel przyniesie mi nfs ;d

Też czekałem na nfs'a od kumpla i się rozczarowałem, wrzuciłem sobie nawet jakieś savy 100% żeby zobaczyć czy na lepszych autach jest inaczej, to veyronem jeździ się strasznie, już nie będę wspominał o tym nieszczęsnym skręcaniu, czy zgruchociałym nissanie wyprzedzającym wszystko na początku...

chmielek666
komentarz
komentarz

Ja mam pytanko, na którym poziomie zdobywa się samochody 1szego poziomu? Ja mam 13 i nic cały czas mam tylko 2 poziom i części profesionalne, z góry dzięki za odpowiedź

gostek
komentarz
komentarz

trzeba robic te misje :P jak ukradniesz juz super autka i poscigasz sie w gorach z ta kolesiowa to sie odblokuja...

haha...

bugatiab9.jpg

PS. Wiecie, ze Bugati ma 7biegów(sprawdzilem)?? Ale mi tutaj mocy juz zabraklo xD Gdyby zalatwic wiecej nitro mozna by wiecej pojechac...

Gość
komentarz
komentarz
na którym poziomie zdobywa się samochody 1szego poziomu?

13/14 o ile wykonujesz te ważniejsze zadania typu 4 auta dla G-Maca

Miechowita
komentarz
komentarz

Witam o to mój komputer c2d e7200 3,0 radek hd4850 2 gb ramu ocz płyta p5q zasilacz chefteca 500w. I GRAM W NFS I MI SIE PO POROSTU GRA ZACINA CZY JEST TO NORMALNE ?? BOMYŚŁE ZE ZŁEGO KOMPA NIE MAM I OD RAZU MÓWIE ŻE MAM PIRATA:D

//czy to jest powód do dumy? chyba nie

//nie pisz z włączonym CapsLockiem!

//+10%

//sniper45

n31T
komentarz
komentarz

Wyłącz synchronizację pionową w ustawieniach karty graficznej.

Miechowita
komentarz
komentarz

A wiesz może gdzie to sie ustawia w sterownikach ati??

Dzięki:D poprawiło sie: juz nie spada ponizej 40fps:

Gość
komentarz
komentarz

Taka sobie ta czesc ogolnie kila jak Pro Street, muzyka do bani, winampa trzeba odpalac bo tego sie sluchac nie da, grafika bez rewelacji ogolnie bleee... z nudow mozna kilka wyscigow wygrac :P

Gość
komentarz
komentarz

fajnie jakby to bylo przerobione most wanted tzn. wszystko nowe tylko ze fizyka prowadzenia, poscigi itp pozostaly takie jak w mw :)

Gość
komentarz
komentarz

fajnie to by bylo dopiero gdyby EA teraz wypuscilo czesci Underground 3

PaQre
komentarz
komentarz

I żeby był podobny klimat jakie tam panował.Teraz już prawie całego undercovera przeszedłem i mam bugatti i co?Wieje nudą,jakiego wyścigu nie wezmę to są tam takie sam auta jak były w poprzednim wyścigu,już nie wspominając o bitwach na autostradzie gdzie ciągle jedno i to samo auto jeździ

gostek
komentarz
komentarz
,już nie wspominając o bitwach na autostradzie gdzie ciągle jedno i to samo auto jeździ

tylko raz byla corvetta, teraz tylko zonda jezdzi juz z 5razy mialem tak xD

NoVyKomp
komentarz
komentarz

co do muzyki to nic nie przebija U2 i MW...

Sly Boggy czy Lean Back stały się sławne dzięki U2 :)

wracając do Undercovera - olałem to, że gra jest cienka i poprostu zacząłem grać nie myśląc o tym i jest całkiem całkiem zabawa!

a co do tego, że powinni wydać coś takiego jak U2/MW...

jak dla mnie wystarczyłoby poprawić grafikę w U2 i dodać policję z MW i mamy jedną z najlepszych gierek :)

Edu
komentarz
komentarz

To może i ja coś dodam na temat tej gry :)

Grę kupiłem w poniedziałek i wczoraj ją przeszedłem grając godzinke dziennie, no tylko wczoraj połupałem troszkę dłużej :P

Gra dosyć fajna, wciąga i ogólnie dobrze się gra. Nie rozumiem czemu większość osób na tę odsłonie narzeka. Według mnie za długo graliście w poprzednie części, przez co gra Wam sie przejadła i oczekujecie rzeczy niemożliwych. Wielu ludzi uważa, że ta gra nie dorasta do pięt GRID'owi. Ja uważam odwrotnie, to GRID nie dorasta do pięt NFS'owi :) GRID'a nawet nie przeszedłem, bo już był nudny do bólu. Nad jednym wyścigiem trzeba się męczyć pół godziny, nie ma jakiegokolwiek tuningu, sterowność wozem TRAGICZNA, i co najgorsze: praktycznie każdy wyścig robimy innym wozem. Na plus w GRIDzie jest co najwyżej grafika i nic więcej, nie rozumiem co w tej grze może się podobać ;] Ale wracając do Undercovera:

Grafika: hmmm....grafika według mnie bardzo ładna. Odbicia na samochodzie po prostu przecudne. Otoczenie bardzo fajne. Ogólnie grafika lepsza jak w Pro Street ;] Niektórzy na nią narzekają... No kurde ludzie co Wy chcecie? Crysisa w wersji wyścigowej? Jak dla mnie grafika na + :)

Samochody: w grze mamy do dyspozycji 57 aut. Ale co z tego, jeśli w ciągu całej kariery używamy 4 max 5 wozów? Bardzo mi sie to nie podoba. Człowiek sie męczy, przechodzi kilkanaście wyścigów, żeby w końcu kupić sobie upragnione autko z danego poziomu. Niestety tuz po kupnie okazuje się, że trzeba uzbierać jeszcze 2x tyle, żeby stuningować sobie autko... Samochody poziomu 1 są bardzo drogie. Żeby mieć w garażu jednocześnie Lamborghini Murcielago, Porshe Carrera, Forda GT, Mercedesa czy Nissana GTR Proto trzeba przez 2 dni non stop męczyć ten sam wyścig. Powinno sie wygrywać stanowczo więcej pieniążków, żeby przez całą grę pojeździc sobie przynajmniej 10 stuningowanymi autkami ;] Idąc dalej, bardzo brakuje mi tego co było w MW, czyli wygrywanie odpicowanych samochodzików. Radość z wygranego samochodu była bezcenna, a tu? Przez całą gre dostajemy podajże tylko ze 3 i to fabryczne auta... Auta na -

Tuning: jak dla mnie tuning (wizualny) leży. Czemu do cholery nie zrobią czegoś takiego co było w U2 + autosculpt? Nie ma wlotów, brakuje zmiany koloru szyb lusterek, czy innego typu bajerów. Do tego jest bardzo mało rodzajów dostępnych zabaweczek. Vinyle są dosyć nieciekawe. Tuning niech będzie na +/-, bo sytuacje ratuje autosculpt i piekny lakiery w blasku słońca :)

Fabuła: za bardzo się nie wypowiem, bo mimo tego, że uczę sie już parę ładnych lat angielskiego, to nic nie skumałem :P Ale wolałbym coś typu czarnej listy w Most Wanted. Fajnie było niszczyć kolejnych "kozaków" na liście i inkasować ich wózki ;] Wypełniało się specjalne wymagania i trzeba było bawić się z policją. W Undercover ta zabawa z "pieskami" (:P) jakąś za bardzo nie cieszy, a szkoda, bo to było właśnie najlepsze w MW ;] Fabuła, ze względu na dosyć fajne scenki na +

Muzyka: na ten element nie zwróciłem za bardzo uwagi. Muzyka nie jest porywająca, ale do najgorszych też nie należy. Ogólnie +/-

Co mi się w grze nie podoba:

-czasami gra bardzo ścina, pomimo tego, że mam oryginała i nie najgorszy komputer

-poziom trudności (w przeciągu całej gry przegrałem może z 10 razy, w tym 8 z tego to była bitwa na autostradzie)

-brak dragów i driftów (wieeeelki minus)

-krótka kariera

-w ciągu całej gry używamy 4-5 wozów, z powodu braku $$$ (przykładowo w Pro Street do każdego tupu wyścigów musieliśmy mieć inne autko i to było fajne. Nie chodzi mi o to, żeby tak jak w GRIDzie mieć inne auto na każdy wyśig, ale o to, żeby była możliwość zmiana auta co np. 15 wyścigów)

-ubogi tuning wizualny

-wygląd pojazdów poruszających się po ulicy, które już tradycyjnie sa tragiczne ;]

-brak menu (nieporozumienie?)

A teraz to co fajne:

+bitwa na autostradzie ;]

+fajna grafika, szczególnie gdy świeci słońce

+super auta (choć nie dane nam pojeździć nawet części z nich w ciągu jednej kariery)

+sterowność aut (innym to przeszkadza ale mi to się właśnie podoba, że bez trudności pokonujemy zakręty)

+autostrady (takkk! dzięki nim maksymalnie rozpędzimy swoje autko, nie to co w Carbonie i PS :) )

+autosculpt

Osobiście chciałbym takiego połączenia Undegrounda 2 z Most Wanted :) Wyobrażacie sobie śmiganie przed policją w nocy z neonami pod autkiem? ;D

To by było na tyle ;] Grę oceniam dosyć dobrze, nadaje się na zabicie nudy. Moja ocena to 7/10 :)

To by było na tyle. Pozdrawiam :bigsmile:

Et1eN
komentarz
komentarz

Jedyne co mi sie podoba to samochody :) . A reszta jest taka sama jak była zawsze . Mogli by się bardziej postarać .

I fajnie że chodzi na moim lapku :P:) To tyle.

bartEEEk
komentarz
komentarz

Co do fabuły, jak ktoś nie zna angielskiego, to rzeczywiście może mieć problemu ze zrozumieniem.

Ja, chodź nie władam tym językiem biegle, to około 70-80% zrozumiałem...

i mogę Wam powiedzieć, że fabuła jak dotąd najlepsza w NFS (dla mnie - różne gusta się ma...). Miażdży pod tym względem Undergrounda 2 - w którym nie widziałem najmniejszego sensu fabuły (na początku jechało się nissanem kupić jakiś wóz i jak idiota wygrywało się kolejne wyścigi - gdzie tu jakiś sens)

Fabułę Undercovera porównując do MW, też bym powiedział, że jest lepsza; w Most Wanted na początku było ciekawie, ale już jak byliśmy wysoko (około 5 miejsce na Black List) to najzwyczajniej nudno było - cały czas to samo od początku. Lecz w UC jest na odwrót - na początku, gdy 'wkręcamy' się w środowisko nielegalnych wyścigów jest poprostu nieciekawie, ale po pewnym czasie, gdy sytuacja robi się gorąca (tutaj trzeba rozumieć filmiki) to jest jednym słowem zaje**ście.

Mi osobiście fabuła Undercovera jakoś kojarzy się z filmem Szybcy i wściekli, gdzie też glina pod przykrywką ścigał się nielegalnie zbierając dowody itd.

Dobrze ktoś wyżej powiedział, że jest źle oceniana, bo niewiele różni się od poprzedników (w zasadzie od Undergrouna mamy prawie ta samą fizykę, model jazdy itd.)

Gra dobra - ale dla tych co ją rozumieją.

PS. Jeszcze jedna rzecz - sterowanie.

Co za głupota mówić, że jeździ się fatalnie. To oczywiście zależy od wozu i jego ustawień ( Menu > Samochody > Osiągi > Tuning).

Więc jak ktoś mówi, że prowadzi się źle, to najwidoczniej nie wie jak sobie grę skonfigurować ;)

Duban
komentarz
komentarz

Mam to na PSP i powiem, ze gra jest średnio-dobra ;) Jestem na początku więc za dużo nie mogę powiedzieć ale lepsze od PS na 100% :D I jest w PL :P

Lipton
komentarz
komentarz

Po 5 minutach wyłączyłem NFS-a. Tak słabej gry na oczy nie widziałem.

bartEEEk
komentarz
komentarz
Po 5 minutach wyłączyłem NFS-a.

Zdecydowanie Twoja strata ;)

PaQre
komentarz
komentarz

Trzeba troche dłużej pograć,przyzwyczaić się i wtedy da się pograć.Przy końcu strasznie wieje nudą,mam na to radę,kupujesz jakieś swoje ulubione auto RWD i driftujesz ;P

Lipton
komentarz
komentarz

Szczerze, zrezygnowałem po ujrzeniu grafiki. Mam Athlon 3500+ i 8600GT + 1.5Gb ramu, a lagi da się zauważyć na najniższych, tyle że przy niskich i wysokich detalach nie widzę wielkiej różnicy. Dla mnie Grid jest kilkakrotnie lepszą grą.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.