x-kom hosting

Co myślicie o NFS: UNDERCOVER

Jaki będzie Nowy NFS  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki b?dzie Nowy NFS

    • Ekstra - najlepszy z nfs
      12
    • Bardzo dobry - troch? lepszy niz most wanted czy underground 2
      12
    • Dobry zakup - mniej wi?cej jak most wanted
      20
    • Taki sobie
      20
    • S?aby jak PROSTREET
      13
    • Beznajdziejny (gorszy od prostreeta)
      7
    • Tragiczny - najgorsza z cz??ci
      17


NoVyKomp
komentarz
komentarz

też uważam po pewnym czasie gry, że lepsza od ProStreet bo jest fabuła, miasto i wogóle, ale graficznie gorsza i fizyka jazdy też ;/

mimo wszystko chociaż wciąga...

Gość
komentarz
komentarz

Zagrałem dwie godziny i już mi się znudziła :P

Xin1313
komentarz
komentarz

Witam czy jest możliwość włączenia gdzieś w grze funkcji "analog" dla kierownicy?? ponieważ gdy uruchomię "analog" na kierownicy jesli skręcę lekko skręca mocno tak jakby bez analogu w most wanted dobrze działał analog

Akahan
komentarz
komentarz
Nie nie powiedziałbym bo, ta czesc jest o wiele lepsza od pro streeta i most wanted przynajmniej dla mnie więc nie wiem czy slowa "nabijają w butelke" jest tutaj dobre.

Dla mnie(osobiście) ostatnim dobrym i zarazem dla mnie najlepszym NFS był Most Wanted, potem tendencja zniżkowa, po MW nie było takiego NFS, który by mnie przyciągnął do monitora...

frenzer
komentarz
komentarz
Dla mnie(osobiście) ostatnim dobrym i zarazem dla mnie najlepszym NFS był Most Wanted, potem tendencja zniżkowa, po MW nie było takiego NFS, który by mnie przyciągnął do monitora..

Jeśli chodzi o najlepszego NFSa to dla mnie była to część Porshe:) Później już żaden mnie nie wciągnął, a Undercover to jakaś porażka...

bartEEEk
komentarz
komentarz

Powoli zmieniam moją ocenę tej gry...

Po przejściu pierwszej części miasta, gra rzeczywiście wciąga. Jak jeszcze rozumie się, o co chodzi w fabule - która jest naprawdę interesująca po pewnym czasie gry, to teraz polecam zagrać trochę dłużej, gdyż początek, faktycznie nie jest rewelacją ;)

Najgorszy jednak jest ten poziom trudności... Nie zdarzyło się tak, abym choć raz przegrał wyścig, co gorsza rzadko jest walka przy ostatnich prostych.

webber
komentarz
komentarz

Grałem dzisiaj w tego Undercovera, pozwolę zacytować moją własną wypowiedź z września

Undercover będzie takim samym chłamem co poprzednie 2 części :huh:

Szkoda mi słów, dno.

Gość
komentarz
komentarz

Webber wyjąłeś mi to z ust :P

Gra "szmira" myślałem że będzie coś lepszego od Pro Street :)

EA Games - Zawiedliście mnie :D

gostek
komentarz
komentarz

Model jazdy cos mi przypomina trackmanie xD A ta predkosc to tak czuc...

Jedyna mila sprawa to to, ze dostalem Lotusa Elise za friko xD

PS. Dalby ktos mape ze sklepami? xD Bo trzeba mocy dodac ;p

szoch
komentarz
komentarz

Gra faktycznie w ciąga po przejściu pierwszej części miasta .

Fabuła coraz fajniejsza

Filmiki też .

Tylko ten poziom trudności zabiera dużo przyjemności z gry na razie mam 12 poziom kierowcy i zbieram hajs na jakas super bryke . Zaoszczedzilem juz powyzej 400 tys.

olszak
komentarz
komentarz

sklepy ci sie odblokowują, tak O nie możesz sobie ulepszyć samochodu...

Warrior, wydaje mi się że ostatnio EA wydaję same szmiry i jak najwięcej ich żeby kasę trzepać...

@up polecam Bugatti, jak masz ten samochód to do samego końca z nim dojdziesz

Gość
komentarz
komentarz

Mam gierkę od wczoraj :) i od czasów U2 jest to najlepsze wydanie :) [ nie twierdze , że jest lepsze od U2 nigdy w życiu :D ] na pewno powróciły klimaty z NFS Most Wanted :) ogólnie gierka sprawia bardzo miłe wrażenie chociaż szybko się nudzi =P.. pograłem 4 h i już mi się nie chce włączać powiem tak .. jeśli ktoś sie zawiódł na PS / CARBON :) Undercover to dobry krok w kierunku klasyków [ u2 ] :) chociaż tuning jest bardzo ubogi sama gra prezentuje sie bardzo fajnie

Gość
komentarz
komentarz

Grałem chwilę w to... przejdę, bo żal nie przejść gry za którą płaciłem 110zł, później sprzedam - przynajmniej się miejsce na dysku zwolni :D

model jazdy jest skopany...

NowakoV
komentarz
komentarz
Undercover to dobry krok w kierunku klasyków [ u2 ]
huh...dla mnie klasykiem jest porsche 2000.

A NFS of MW mi się nie podoba...niestety :/ I wątpię, żeby Undercover to zmienił. Jak nie będzie żadnych innych gier to może kupię i sprawdzę, na razie mam ciekawsze tytuły do przejścia (Mirror's Edge, Gears of War 2, Dead Space)

mati0050
komentarz
komentarz

Dla mnie jedyne co w tej grze dobre to reklama.. Ale po za tym gra jest strasznie słaba, poziom trudności jest tragiczny mój 6 letni siostrzeniec przechodzi niekotre wyscigi .. Grafika nie jest Super ekstra a gra ma i tak duze wymagania .. Nie wiem po co tu są zniszczenia auta skoro ono i tak po kazdym wyscigu sie naprawia co nic nie kosztuje, wole starsze nfs pamiętam że nfs 2 było fajne wtedy dostałem nowego kompa i cieszylem sie ze dzialalo ahh stare czasy :) wymagania 4 mb ramu a reszty nie pamiętam ;p Ale już nie robią takich gier jak kiedyś, teraz liczy się tylko grafika z tego co widzę.. Teraz jak już jakieś gry mi się podobają to strategie, RTSy te starsze.

PaQre
komentarz
komentarz

Też zmieniłem zdanie na temat tej gry.Po przejściu paru wyścigów i kupienia Porsche ta gra zaczęła mi się podobać.Najbardziej lubię misje,w których trzeba ukraść auto i je odwieźć,jak policja zacznie jeździć nissanami to jest trudno im uciec szczególnie gdy ma się za sobą 5 nissanów,6 porsche i 3 terenówki.Veyronem się fajnie jeździ jak go odblokuje to zobacze ile wyciągnie,narazie pojechałem 370km/h(gliny przeszkadzały).Ogólnie grę mogę polecić,nie zrażajcie się początkiem i fizyką jazdy,potem jest tylko lepiej i jak się przyzwyczaicie to naprawde Wam się gra spodoba.

Gość
komentarz
komentarz

Mi tam po kilkunastu wyścigach nic się do niej nie zmieniło :) (słaba gra :P )

PaQre
komentarz
komentarz

Dojdź do 11 poziomu kierowcy i wtedy to jest zabawa.Te pierwsze miasto jest denne ale za to inne są super.

gostek
komentarz
komentarz

No, ale sklep z czesciami ulicznymi musialem sam znalezc xD Tylko salon z autami sam sie odblokowal ;p

A znow pytanko: kiedy sie odblokowuja auta 1 i 2 poziomu? xD

maniek86
komentarz
komentarz

mam 10 poziom i dalej mnie ta gra odrzuca nie mogę nawet na nią patrzeć to koniec nfsa dla mnie pieniądze wyrzucone w błoto nasz szczęście za dobra sumkę sprzedam

PaQre
komentarz
komentarz
kiedy sie odblokowuja auta 1 i 2 poziomu? xD

1poziom odblokowuje się bodajże na 13 poziomie kierowcy a 2 poziom na chyba 11poziomie kierowcy.Ja już pomykam Veyronem,troche słaby,bez tuningu wyciąga 360km/h a z lekkim tuningiem 366km/h

NoVyKomp
komentarz
komentarz

przecież w rl bez tuningu wyciąga 400 km/h -.-

PaQre
komentarz
komentarz

w RL wyciąga 420km/h ;P W grze z maksymalnym tuningiem wyciąga 404km/h,dzisiaj go na max.podrasowałem i juź więcej chyba nie wyciągne z niego.

Gość
komentarz
komentarz

Nikomu nie przeszkadza, że muzyka w nowym nfs jest żałosna? ta z MW czy Underground jest 100 razy lepsza...

szoch
komentarz
komentarz

o zal mowice ze tylko 404 km/h co za idioci to zrobili w realu jedzie wiecej a tu na max tiunigu 404km/h

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.