x-kom hosting

Co myślicie o NFS: UNDERCOVER

Jaki będzie Nowy NFS  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki b?dzie Nowy NFS

    • Ekstra - najlepszy z nfs
      12
    • Bardzo dobry - troch? lepszy niz most wanted czy underground 2
      12
    • Dobry zakup - mniej wi?cej jak most wanted
      20
    • Taki sobie
      20
    • S?aby jak PROSTREET
      13
    • Beznajdziejny (gorszy od prostreeta)
      7
    • Tragiczny - najgorsza z cz??ci
      17


aXE
komentarz
komentarz
Teraz podobno Króluje "Miding Najt" czy jakoś tak huh.gif

Co się do ....... dzieje z tymi seriami NFS... Najlepsze NFS to U i U2 i jeszcze MOST WANTED później coraz gorzej :/

Ogólnie jest jakaś masakra! Ale brak jeżdżenia po mieście to jakaś pomyłka! Jak tam można hehe, jak się jeździło po mieście to było coś innego a teraz :/ wyścig, wyścig cały czas wyścigi. Nie można sobie spokojnie pojeździć. W Most Wanted jedyne czego mi brakowało to DRIFT i DRAG a tak to super.

W MW był Drag :D

MordiPL
komentarz
komentarz

dla mnie undercover to dno...

fabuła nie jest za ciekawa, części do tuningu również strasznie mało - na tym zawiodłem się najbardziej

plusem jest że dali nawet pokaźną ilość samochodów

w grze jest jak na dzień dzisiejszy masa bugów

Slimeq22
komentarz
komentarz

Czyli nie jest warta swojej ceny? Ja się zastanawiałem nad kupnem tej gry, ale widzę sporo negatywnych wypowiedzi...

falcon1984
komentarz
komentarz

Gra jest słaba, raczej nie warto wydawać na nią kasy chyba że jesteś wielkim fanem NFS.

Ale generalnie do GRID'a i innych podobnych gier to nie ma jej co porównywać nawet

Hammer
komentarz
komentarz

Kiepsko, grałem na PSP, grafika słaba nawet bardzo. Wczesniejsze wersje na PSPka były były dużo lepsze.

szoch
komentarz
komentarz

Nie porównujmy GRIDA do Undercover .Grid to symulacja a Nfs to bardziej zręcznościówka . Jak już porównujecie to porównujcie ten sam rodzaj gry.

Kamzilla
komentarz
komentarz

Ja też grałem na PSP, masakra..

Był drag w MW? Ah ta pamięć :P to może w Carbonie nie było :P

szoch
komentarz
komentarz

ej no bez jaj ten poziom trudnosci w nfs undercover jest dla dzieci od 3 do 7 roku zycia albo i mniej .Nie da sie jakos podwyzszyc poziomu trudnosci , zebym zabawa byla fajnejsza (a nie musze im fory dawac zeby za szybko nie wygrac)

falcon1984
komentarz
komentarz

Mój siostrzeniec, wiek 6 lat, jest zauroczony tą grą bo wszystkie wyścigi wygrywa :D :lol:

Ebola
komentarz
komentarz

LOL Falcon :)

NFS spada na psy.....od czasu Underground 2 NFSy staja sie coraz słabsze....musili by teraz stworzyc cos naprawde extra zeby to nadgonic.

bartEEEk
komentarz
komentarz

Ja robie takie myki... że dopiero po kilkunastu-kilkudziesięciu sekundach po starcie dopiero ruszam, aby była jako taka rywalizacja.

Też przyznam, że poziom trudności nie zachwyca, a co gorsza nawet ośmiesza NFS...

NoVyKomp
komentarz
komentarz

DNO...jak wszedłem w grę, pierwsze wrażenie...coś chyba nie tak chodzi...grafikę trzeba ustawić z tych niskich na wysokie, wchodzę w opcje(btw menu zwalone) a tam wysokie... sic!

grafa jak w grach z CyberMychy sic!

IMO najgorsza część mimo tego, że ProStreet był już na dnie...

poza tym!

Moje samochody nie mają kół - same tarcze hamulcowe i latają jak poduszkowce co w sumie zgadzało by się z fizyką tej gry... sic!

no i do tego artefakty! sic!

zna ktoś przyczynę tych 2 problemów - bo resztę znam - EA

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie no bez przesady, opony są, coś masz nie tak ze sterownikami

Zrób aktualkę i najnowsze zainstaluj, to samo z DirectX

kozman
komentarz
komentarz
Nie porównujmy GRIDA do Undercover .Grid to symulacja a Nfs to bardziej zręcznościówka . Jak już porównujecie to porównujcie ten sam rodzaj gry.

Ja tam w GRID'zie nie widziałem jakoś symulacji. (za czasów TOCA było takie założenie)

Również zręcznościówka i idealnie można ją porównać do NFS'a

Codemasters odwaliło kawał dobrej roboty,

za to EA poszło niestety w drugą stronę.

Kolejny crap i zgarnianie pieniędzy jak z fifą.

Thief27
komentarz
komentarz

Grałem u kumpla nieudany nfs.Powoli myślę że już nigdy nie zobaczę porządnego nfs :(

falcon1984
komentarz
komentarz

Musze się zgodzić, gra jest jak na 2008 rok bardzo przeciętna

- grafika nie zachwyca: dałem na 1280x1024, AAx4, detale wysokie i dalej kiepsko to wygląda

- przesadzili z efektami bluru, światełek i odbić, jezdnia się świecie jak psu j...., troszkę się rozpędze i już masakryczny blur z lewej i prawej...

- gra jakoś dziwnie chodzi, daje mało frame/s, ma się wrażenie jakby nieco przymulała mimo że grafika na max nie jest wykorzystywana (u mnie nagrzewa się tylko do 65C, podczas gdy Crysis nawet do 75C)

- bardzo niski poziom trudności, nawet mój siostrzeniec 6-letni po kilku wyścigach obczaił model jazdy i teraz wszystko jak leci wygrywa :D

Ogólnie odgrzewany kotlet i do tego mocno skaszaniony, w porównaniu do NFS Underground 2 albo MW to moim zdaniem nastapił nawet regres, cofnęli się do tyłu

Gry nie polecam, jak dla mnie kiszka a zapowiadała się naprawdę fajnie :(

Pozostało teraz tylko czekać na GTA IV :D:D:D

Danyyy
komentarz
komentarz

Ja dałem wszystko na Full z rozdziałką 1680 x 1050 i gra wygląda właśnie przeciętnie. poziom bluru i np to jak swieci sie niebo lub ulica jest naprawde przegięciem. mimo że ustawiłem AA x6 bo wiecej nie idzie to są i tak ząbki gdzie niegdzie nie wiem jakos ta gra sie kupy nie trzyma. Żałuje że kupiłem . no i o trudnosci nie wspominam ^^ a jesli chodzi o wyscigi to nic nowego nie ma wiec słabo .

NoVyKomp
komentarz
komentarz
Nie no bez przesady, opony są, coś masz nie tak ze sterownikami

Zrób aktualkę i najnowsze zainstaluj, to samo z DirectX

sterowniki najnowsze, directa instaluje przecież gra sobie jeszcze do tego na początku...

szczegółów typu jakieś przegródki i bandy też nie wyświetla!

może nie umie sobie poradzić z x2 ? :P

gniot gniot gniot...

co do świecenia... chrom jest tak zrobiony, że bierzesz czerwony i chrom to i tak widzisz poprostu błysk ;/

Lewy12
komentarz
komentarz

Gra ma ciekawą fabułe a tak pozatym grafika przeciętna bardzo niedopracowana.Gra nawed wciąga,ale po 2 godzinach odechciewa się grać i trzeba zrobić sobie przerwe.

Gość
komentarz
komentarz

Po włączeniu oczom nie wierzyłem, na sprzęcie

Intel Core 2 Quad Q9550 @3316MHz

DFI Blood Iron

Sapphira Radeon HD 4870X2 2GB

(2x2048MB) OCZ rev.2

Gra chodziła jak w zwolnionym tempie i wszystko było takie świecące. :(

Nie polecam tej gry :)

M1H4U
komentarz
komentarz

Mi się tam gra podoba :P Jak włączyłem pomyślałem, że do du** bo model jazdy jakiś taki dziwny. W opcjach sterowania znalazłem jakąś opcję(nie była to czułość) wyrażaną w procentach, i po zmniejszeniu jej do zera już nie jeździło się tak źle. Drażni tylko fakt, że auto jest zniszczalne tylko w jednym miejscu, na masce(te którym jeździsz) i że ta maska po wyścigu się naprawia bez potrącenia pieniędzy.

Gram na 1280x1024, wszystko full AAx6 Anizox0 i najmniej FPS ile mialem to było ponad 30FPS, a tak to zawsze 60 :P Zdziwiłem się brakiem trybu drift i drag(ten zastąpiony został troche podobnym highway battle)

EDIT.

@UP

Masz orginała? Bo podobno jakiś plik psuje płynność gry.

Gość
komentarz
komentarz

Oczywiście że mam oryginał :D

Ja nie posiadam kopii :)

Płynną grę w NFS daje minimum 40FPS-ów

Marooooo
komentarz
komentarz

Powiem Wam tak.

Jedynym plusem tej gry, który dostrzegłem jest to, że... po odinstalowaniu jest ponad 4GB wolnego miejsca na dysku :D

Grałem w nią u kumpla.

Dobrze, że wstrzymałem się od kupna.

kozman
komentarz
komentarz

Haha.. rozwaliłeś mnie xDD

Ja również nie kupiłem i nie żałuje tego, bo gra jest tak kiepska, że aż oczy bolą.

Kolejny raz EA nabija fanów serii w butelkę, tak samo jak ma to miejsce z Fifą.

A43vil
komentarz
komentarz

Nie nie powiedziałbym bo, ta czesc jest o wiele lepsza od pro streeta i most wanted przynajmniej dla mnie więc nie wiem czy slowa "nabijają w butelke" jest tutaj dobre.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.