x-kom hosting

Co myślicie o NFS: UNDERCOVER

Jaki będzie Nowy NFS  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki b?dzie Nowy NFS

    • Ekstra - najlepszy z nfs
      12
    • Bardzo dobry - troch? lepszy niz most wanted czy underground 2
      12
    • Dobry zakup - mniej wi?cej jak most wanted
      20
    • Taki sobie
      20
    • S?aby jak PROSTREET
      13
    • Beznajdziejny (gorszy od prostreeta)
      7
    • Tragiczny - najgorsza z cz??ci
      17


aXE
komentarz
komentarz

kozman, nieważne czy jest do dupy :) ja kocham NFSy :D

Nowak695
komentarz
komentarz

Panowie ja mam problem z ta gra. A mianowicie po wlaczeniu tworze proflil, wciskam enter i pojawia mi sie filmik ktory dziala przez ok 3 sekundy po czym resetuje mi sie kamputer a po ponowym uruchomieniu pisze ze system odzyskal sprawnosc po powaznym bledzie ;/ Wie ktos moze co jest przyczyna? Dodam ze wklejalem rozne cracki i na wszystkich jest to samo :(

Thief27
komentarz
komentarz
Panowie ja mam problem z ta gra. A mianowicie po wlaczeniu tworze proflil, wciskam enter i pojawia mi sie filmik ktory dziala przez ok 3 sekundy po czym resetuje mi sie kamputer a po ponowym uruchomieniu pisze ze system odzyskal sprawnosc po powaznym bledzie ;/ Wie ktos moze co jest przyczyna? Dodam ze wklejalem rozne cracki i na wszystkich jest to samo :(

Piratą tu nie pomagamy.

falcon1984
komentarz
komentarz
Panowie ja mam problem z ta gra. A mianowicie po wlaczeniu tworze proflil, wciskam enter i pojawia mi sie filmik ktory dziala przez ok 3 sekundy po czym resetuje mi sie kamputer a po ponowym uruchomieniu pisze ze system odzyskal sprawnosc po powaznym bledzie ;/ Wie ktos moze co jest przyczyna? Dodam ze wklejalem rozne cracki i na wszystkich jest to samo :(

Jako że jesteś nowy to warna nie dostaniesz. Ale na tym forum nie pomagamy z pirackimi kopiami gier

To jest pierwsze upomnienie, potem będą warny

bartEEEk
komentarz
komentarz
Porsche 2000

Grałem przez 3 minuty (już kilka lat temu) i uninstall - porażka.

UC zapowiada się dość dobrze, z tego co czytałem:

Nudzić się więc nie będziemy. W grze wcielimy się w policjanta, który przeniknął do miejskich gangów zajmujących się nielegalnymi wyścigami i kradzieżą samochodów. Jako wtyczka będziemy mieć kontakt tylko z Chale Linh, agentką federalną, w rolę której wcieliła się znana z takich filmów, jak Balls of Fury czy Live Free or Die Hard, Maggie Q.
Zamiast wrzucać graczy od razu w wir zmagań o tytuł króla ulicznych wyścigów, deweloperzy położyli szczególny nacisk na fabułę, mającą za zadanie wprowadzić odbiorców w świat kierowców, którzy zmagając się w zawodach typu Drift czy Drag, codziennie balansują na granicy prawa. Historię w Undercover opowiedziano przy użyciu przerywników filmowych z udziałem prawdziwych aktorów. Wśród osób przewijających się na ekranie wystąpiła m.in. piosenkarka Christina Milian, która wcieliła się w postać pięknej Carmen.

Zobaczymy, czy ta fabuła aż tak nas zachwyci...

PS. Jutro zdam relację z wrażeń :)

K_2
komentarz
komentarz

No czas na moją wypowiedz wszystko by mi się podobało w tej grze gdyby nie to, że schrzanili system sterowania pojazdem i nie chodzi tu o łatwe wchodzenie w zakręty ale bardziej mnie denerwuje jak jadę taką średnią prędkością np. na autostradzie to ciężko się auta wymija no normalnie pojazd tak rzuca po lekkim naciśnięciu przycisku, (jak ktoś grał w Bus Simulator 2008 to jest w tedy coś w tym przypadku jak z autobusami tylko w mniejszym stopniu) no porostu jestem tym zawiedziony oni chyba w depresji już kombinują co pozmieniać w tej grze (i tu przykład NFS PS) ale coraz gorzej im to wychodzi, a co do fabuły to zapowiada się ciekawie.

To narzazie tyle na 30 min mojego grania bo już mi się znudziło trochę przez te prowadzenie ale może da rade się do tego przyzwyczaić.

Ps. Co do wymagań to na moim sprzęcie na full detalach przy rozdz. 1280x1024 (monitor większej nie wyświetli) działa bez najmniejszego przycięcia.

Gość
komentarz
komentarz

Czy mi się źle wydaje czy ta gra wychodzi dopiero jutro?

falcon1984
komentarz
komentarz
Czy mi się źle wydaje czy ta gra wychodzi dopiero jutro?

Nie wydaje ci się. Na forum mamy niestety samych piratów... Gra do kupienia w Polsce dopiero jutro tj. 21 listopad

bartEEEk
komentarz
komentarz

W ameryce juz od 18 jest, wiec niektórzy moga ja miec 'kupiona'

PaQre
komentarz
komentarz

Ja wiem,że w Empiku już można było kupić 18listopada i to nie było raczej Pre-Order

bush
komentarz
komentarz

ja juz mam ten undercover.... fajna gierka jak most wanted :D

Moja ocena to

5/6

maniek86
komentarz
komentarz

dla mnie chłam jakich mało grafika fajna ale całość do niczego i po cholerę ta fabuła no niech sobie jakaś tam będzie ale w wyścigasz to mieć na pierwszym miejscu jeden wielki bład nawet nie odczuwam tej fabuły co do innych nfsuw nie ma to jak Pro Street i kiera z biegami nie łopatkami tylko z normalną skrzynią coś pięknego tylko jak by była kamera ze środka jak z grida i dla mnie to by był ideał

bartEEEk
komentarz
komentarz
jeden wielki bład

jaki ???

maniek86
komentarz
komentarz

że taki nacisk dali na fabułę a nie na jakość grania

JackassJGC
komentarz
komentarz

Po tym jak zabija się poszczególne osoby to nic się nie dzieje.

Wieje nudą, tylko sprint albo jakieś zniszczenia i tak w kółko.

qnick
komentarz
komentarz

Jak dla mnie Pro Street to kasa w błoto, nie wiem czy 3h udało mi się przy niej spędzić. Dlatego nie kupie Undercovera, za to zaraz się wybiorę do media marktu po Dead Space :)

szoch
komentarz
komentarz

Nie wiem czego wy sie czepiacie mam undercovera jak dla mnie ta gra jest świetna.Tylko troche prawdy z ta fabuła nie jest zaspecjalna , ale za to filmiki sa jak w prawdziwej produkcji hoolywod dla mnie moglo by ich byc wiecej.ProStreet to dla mnie najgorsza z czesci te wyscigi na torach zamknietych (żal nie z tego nfs slynie) ,a samochody jak by mialy blokade na skrecanie .

Plusy:

-samochody (same najlepsze)

-Bitwa na autostradzie

-Ucieczka przed policja juz wiele fajniejsza niz w most wanted

-filmiki (w koncu nie wygladaja ja nakrecane komórka)

Neutralne:

-GRAFIKA nie wiadomo czy dobra czy beznadziejna

Minusy:

-Fabuła taka soobie (ale przynajmniej jakas jest)

-poziom trudnosci dla mnie o wiele za niski

P.S Dead Space to dobrze wydane pieniadze

Mam pytanie czy w undercover ustawia sie poziom trudnosci czy nie.

A43vil
komentarz
komentarz

Mnie to rozwala mam takiego kompaa czasami mam po 30 fps w tej grze, nie rozumiem czemu to tak się stało i do tej pory nie wiem, Wiecie moze coś na temat jakiegoś fixa czy coś ?

Co do samej gry mi się bardzo pozytywnie prezentuje, tylko te cienie a poziom trudnosci jak ktoś już tam pisał jest o wiele za niski, podobają mi się specjalne misje, i ta urocza pani mechanik

szoch
komentarz
komentarz

jak to pirat to pewnie zły crack

A43vil
komentarz
komentarz

NO fajnie miałem pirata dzień po premierze zeby wiedzieć czy kupić oryginała, no ale jak widze jak to czasami się tnie to nie wiem czy tak jest w oryginale i czy warto mi wywalac kase na to. Pewny jesteś że to crack ? bo jezeli tak to sobie kupie.

maniek86
komentarz
komentarz

jeszcze fajnie by było jak by dali z kilka aut średniej klasy bo te odpicowanie super bryki mi się nudzi a tuning się opiera z gniota zrobić super brykę

szoch
komentarz
komentarz
NO fajnie miałem pirata dzień po premierze zeby wiedzieć czy kupić oryginała, no ale jak widze jak to czasami się tnie to nie wiem czy tak jest w oryginale i czy warto mi wywalac kase na to. Pewny jesteś że to crack ? bo jezeli tak to sobie kupie.

napisz na gg moje to ci pomoge bo tu nie wolno o piratach mowic 8381157 , ale raczej crack

FrogsterPL
komentarz
komentarz

Tragiczny. To śmierć serii NFS.

Nawet PS miażdży UC, o starszych częściach nie wspominając. Nawet takie HP2, które niczym wybitnym nie było, w porównaniu do UC to klasa sama w sobie...

bartEEEk
komentarz
komentarz

Po kilku (ok 10) minutach grania, zapowiada się dość nieźle.

Oczywiście nie mamy tu porównania do np. Most Wanted, czy serii Underground, ponieważ, te wcześniejsze gry były czymś nowym (chodzi tu oczywiście o fizykę jazdy, możliwości tuningu itp.).

A teraz potrzeba innowacji, bo gdy włączymy byle jaką samochodówkę, ciągle jest to samo...

Kamzilla
komentarz
komentarz

Teraz podobno Króluje "Miding Najt" czy jakoś tak :huh:

Co się do ....... dzieje z tymi seriami NFS... Najlepsze NFS to U i U2 i jeszcze MOST WANTED później coraz gorzej :/

Ogólnie jest jakaś masakra! Ale brak jeżdżenia po mieście to jakaś pomyłka! Jak tam można hehe, jak się jeździło po mieście to było coś innego a teraz :/ wyścig, wyścig cały czas wyścigi. Nie można sobie spokojnie pojeździć. W Most Wanted jedyne czego mi brakowało to DRIFT i DRAG a tak to super.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.