x-kom hosting

Co myślicie o NFS: UNDERCOVER

Jaki będzie Nowy NFS  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki b?dzie Nowy NFS

    • Ekstra - najlepszy z nfs
      12
    • Bardzo dobry - troch? lepszy niz most wanted czy underground 2
      12
    • Dobry zakup - mniej wi?cej jak most wanted
      20
    • Taki sobie
      20
    • S?aby jak PROSTREET
      13
    • Beznajdziejny (gorszy od prostreeta)
      7
    • Tragiczny - najgorsza z cz??ci
      17


kozman
komentarz
komentarz

Ja grałem na PC :P

Ogólnie dla miłośników arcade'ówek będzie gra niezła, ale dla mnie jednak czegoś brakuje.

Co do wyścigów na autostradzie to są całkiem niezłe, fajnie sobie odpalić kamerkę z przedniej klapy i pośmigać

pomiędzy samochodami :P.

Ale jak już mówiłem, dla mnie tu czegoś brakuje.

aXE
komentarz
komentarz

Nie no EA zawsze zapomina o czym ? O realiźmie :P Teraz nawet jak przywalisz z 200km/h w ścianę to i tylko maska pęknie albo coś w tym stylu... fajnie by było jakby można było np. driftować na ulicy a nie tylko w wyścigach (którego nie ma w UC) :(

Ale + i tak jest duży :P Jakość :)

A jak z policją ? Głupia czy już coś myśli :D ?

kozman
komentarz
komentarz

Za wiele sie z nimi nie naścigałem, ale potrafią jechać jak głupki przeciwnym pasem ruchu za Tobą.

A gdy skręcisz, oni centralnie pchają się na czołówkę :P

Ale potrafią w końcu jakoś wziąć samochód w kleszcze.

Dosyć fajnie zrobili również radio policyjne,

goni cię radiowóz i tłumaczy że goni jakiś samochód.

Zastanawia się chwilę i mówi że to nissan czy coś.

Ale jak już jechałem Lotusem to mówili tylko że to Sport's car. :D

Aaa i jeszcze muzyka jest całkiem niezła.

Nie jest agresywna, są różnego rodzaju kawałki.

Poprzez jakieś dance/trance-o-podobne poprzez jakieś

hawajskie klimaty.

aXE
komentarz
komentarz

Zrobili to widać dość komicznie. Szkoda , że CDProjekt nie przetłumaczy z dubbigiem tego NFSa... te napisy dobijają mnie już.

Bullet Time wiem, że jest, ulepszyli go jakoś ?

A jak z dźwiękiem samochodu, każdy taki sam czy inne ? A po tuningu czymś się różni ?

kozman
komentarz
komentarz

Z bullet time nie miałem okazji skorzystać, a co do dźwięków samochodu to jadąc nissanem 240sx, 370z i lotusem jakoś nie przykułem uwagi

na różnorodne dźwięki, bo być może są podobne.

chmielek666
komentarz
komentarz

Ja też miałem dzisiaj stycznośc z grą, ale tylko przez jakieś 15 min. Grafika dosyć dobra, ale nienawidze jak tak się świeca auta. Czy w tym nowym NFS jest cykl dnia i nocy, można jeździć w nocy, nie tylko w dzień, bo ja akurat tego nie dostrzegłem

kozman
komentarz
komentarz

Nie ma niestety cyklu dnia i nocy. Zawsze ścigasz się w dzień przy ostrym słońcu :P

Dlatego tyle bloom'u :).

Zauważyłem że samochody mają taką paskudną poświatę gdy wjeżdża się w tunel. (bez względu jakie detale)

Okropnie to wygląda. Jeszcze jedną dziwną rzeczą są poruszające się cienie.

Tak jakby poruszały się budynki, jakieś wieze. Dziwny efekt...

I dziwi mnie zachowanie gry. W rozdzielczości 1024x768 chodzi podobnie jak w 1680x1050. (zwalnia diametralnie i przyspiesza)

Może to poprzez niedużą ilość pamięci ram :P.

falcon1984
komentarz
komentarz

A, że się tak zapytam grę masz oryginalną czy z tym zrąbanym crackiem który od rana krąży po necie ?

Bo wiesz, grać na piracie i narzekać że gra spowalnia to troszkę śmieszne :P

PaQre
komentarz
komentarz
, że się tak zapytam grę masz oryginalną czy z tym zrąbanym crackiem który od rana krąży po necie ?

Jak może mieć oryginalnego skoro premiery w Polsce jeszcze nie było?

kozman
komentarz
komentarz

A napisałem że grę posiadam? miałem tylko okazję zagrać przez kilkanaście minut.

A że warez nie śpi to i ludzie mają chwila moment.

Nie narzekam na to, ale zauważyłem że coś takiego ma miejsce.

A o cracku, który jest "zrąbany" to nic nie wiedziałem ;p

Nawiasem jeszcze wtrącę że nawet jeżeli bym miał tego pirata,

to co to zmienia? Dema gry nie ma to się ciągnie pełną, a później najwyżej kupuje.

falcon1984
komentarz
komentarz

Sam w grę nie grałem, ale ten pirat co krąży po necie ma zrąbanego cracka, który obniża wydajność i gra się tnie. I ponoć sterowanie + myszka też psuje. Także z o ceną gry piraci niech się wstrzymają :P

kozman
komentarz
komentarz

Odrazu piraci, piraci... :P

Pomimo obniżonej wydajności z tym crackiem i tak gra nie prezentuje godnego poziomu.

aXE
komentarz
komentarz

Cykl jest :P Ale tylko z poranka do takiego zachodu słońca.

A jak jest z tuningiem ? Dużo opcji czy to samo co w PS ?

JackassJGC
komentarz
komentarz

Ja na razie dużo nie grałem, ale wydaje mi się, że dużo opcji tuningu nie ma.

Kolory i winyle na auto. Jakieś pakiety i szybkie ulepszenia.

I trochę ustawień typu: zawieszenie, silnik itd.

Ogólnie to chyba jeszcze mniej niż w PS.

Może coś więcej w dalszej części gry...

chmielek666
komentarz
komentarz

A jak z fabułą, wogóle jest tam fabuła? czy tylko dostaje się suto i jeździ do końca gry

MagiK44
komentarz
komentarz

Grałem pół godziny choć z filmików nie mało zrozumiałem bo kupowałem Angielską wersje to coś gadają w budynku w FBI i tyle ... po filmików to co chwile wciskam tab (następny wyścig) Tak to Fabuła chyba nie ma

JackassJGC
komentarz
komentarz

fabuły to raczej nie ma. A bynajmniej na początku.

Wciskasz TAB, gdy chcesz przejść do jakiegoś wyścigu, którego chyba najbliżej się znajdujesz. Lub naciskasz G i wybierasz jakiś wyścig z całego miasta.

A co do fabuły jeszcze wracając to kierowca poprzez wyścigi udoskonala swe umiejętności i czasami rzuca mu ktoś wyzwania.

olszak
komentarz
komentarz

ta gra ma fabułę, prowadzisz tajne akcje które mają na celu rozbicie gangów... nie wciskaj bez sensownie klawisza TAB bo to jest przejście do najbliższego wyścigu... wciśnij G i poczekaj aż mapka ci się otworzy, tam masz wybór wyścigów i misji powiązanych z fabułą. Oczywiście aby odblokowywać nowe misje z fabuły musisz jeździć na zwykłych wyścigach i zdobywać lvle.

Tuning jest chyba tylko mechaniczny i wizualny ( zmiana kolorów i naklejki) więcej nie wiem bo nawet mi się nie chciało próbować bo ta gra mi wcale nie podchodzi.

Oceniam tą grę na 6/10 odgrzewany kotlet, prawie zero realizmu, i oczywiście wszystko jest "żółte" tak jak w most wanted, jedyne co mi się podoba to ładne cienie drzew mimo że cienie poruszają się wtedy gdy skręcisz... nie wiem co za idiota wpadł na ten pomysł...

JackassJGC
komentarz
komentarz

No tak jak powiedział Olszak.

Ale gra mnie nawet trochę wciągnęła. Później jest ciekawa gierka:):)

Ogólnie ocenia 7/10. Brakuje mi tu klimaciku co był w NFS U2. Aha i jeszcze jedno, Prowadzenie aut banalne. Nawet nie trzeba używać hamulca jeśli nie wyrabiasz zakrętu zwalniasz tylko gaz.

PaQre
komentarz
komentarz

Ogólnie gra jest fajna,tylko to granie ze ścinkami jest wkurzające.Najbardziej wciągneły mnie pościgi z glinami,na 1-szym poziomie ścigają jak w MW na 3.Prowadzenie jak mój poprzednik pisał banalne,na ostrzejszych zakrętach daje ręczny i nic więcej.Fabuła,na ten temat się nie wypowiem ponieważ przeszedłem dopiero dwa wyścigi.

olszak
komentarz
komentarz

jak masz zakret 90* to wystarczy gaz zwolnic, nawet nie trzeba się fatygować ręcznym...

nfs u2 nic nie przebije a wydaje mi się tak dlatego bo było w tej grze masa bajerów, a teraz co każda wersje EA obniża możliwości tuningu...

ale nic nie denerwuje mnie bardziej niż ruchome cienie i straszny odblask słońca. mam nadzieje ze poprawia to w patchu

aXE
komentarz
komentarz

Jak ja wam zazdroszczę , że możecie se pograć :( Ja muszę sobie jeszcze trochę poczekać :evil: :]

kozman
komentarz
komentarz

Na prawdę nie ma czego zazdrościć ;p

Czekać to warto ale na PGR na PC :D

olszak
komentarz
komentarz

p.s zwracam honor, istnieje tuning optyczny ale jest on tak ubogi że sprawia wrażenie jak by był w tej grze prowizorycznie, bo zawsze był...

Gość
komentarz
komentarz

taka sobie czesc myslalem ze bedzie lepsza...nic nie przebije Underground'a (1 i 2) i Porsche 2000

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.